Zakupy na targu staroci – najlepsze koncepcje na udane zakupy.


Zakupy na pchlim targu to doskonała okazja do kupna wielu fajowskich i orientalnych konceptów do pomieszczenia w domu, albo niezwykle oryginalnej i ślicznej biżuterii. Mamy niemalże gwarant, że mało kto będzie miał taką samą rzecz.

Na targu

Autor: rajkumar1220
Źródło: http://www.flickr.com
Jako studentka z niecierpliwością oczekiwałam zawsze na targ staroci, które organizowano raz w miesiącu na lubelskiej starówce. Jakich rzeczy tam nie można było znaleźć! Znalazłam sobie właśnie w tym miejscu moją ładną, starą skórzaną kurtkę Levis’a. Gdybyści wiedzieli jaka jest niezawodna – noszę ją już 7 lat. Jest serio niezniszczalna i nadal świetnie wygląda.

Czy intryguje Cię podobna tematyka? Jeżeli tak, to kliknij ten odsyłacz i zdobądź pomocne szczegóły również na pokrewnej stronie!

Skórkę od czasu do czasu traktuję jedynie impregnatem, dokładnie czyszczę. Ma typowo ramoneskowy krój, jest więc idealna na wszelkie koncerty rock’n’rollowe.

Zastanawiasz się pewnie, jak kupować na pchlim targu?Prawda, jest to miejscówka gdzie możemy zdobyć zarówno niepowtarzalny skarb, jak i nic niewarty bubel wart wg sprzedającego wartą kilkaset złotych. Z tego powodu na początku na zakupy proponuję wybrać się ze stałym bywalcem tego typu bazarków.

Mnie wzięła na mój pierwszy pchli targ koleżanka, która niesamowicie zna się na markach ciuchów, ich podróbkach i złocie. Uchroniła mnie przed zakupieniem rewelacyjnie wyglądających butów „Nike”. Na szczęście zobaczyła pewien drobiazg pokazujący, że była to kopia.

Dużo rewelacyjnycg wskazówek i aranżacji z wykorzystaniem rzeczy znalezionych na pchlim targu przeczytałam na blogu Lovingit. Blogerka udowadnia, że starocie mogą błyszczeć i pięknie wygladać w mieszkaniach, nawet tych nowoczesnych. Zobaczcie sami: . Z pewnością odnajdziecie rzeczy, które wykorzystacie we własnych domach.