York nowym członkiem naszego domu – jakie akcesoria powinniśmy kupić?


Yorki to szczególnie wdzięczne i kochane pieski – właśnie dlatego dużo rodzin wybiera kupno pieska tej właśnie rasy.

Jednakże poprawna pielęgnacja Yorka jest dosyć wymagająca i kosztowna. Jakie preparaty i akcesoria trzeba zakupić, gdy w naszym mieszkaniu pojawił się mały York?
Kucyk i dziewczynka

Autor: pxlcookies
Źródło: http://www.sxc.hu/
Najistotniejszą sprawę stanowi prawidłowe karmienie naszego futrzaka, należy więc zakupić dobrą, pełnowartościową karmę. W przypadku Yorków właściwym wyborem jest karma Bosch Junior.

Zgromadziliśmy tutaj ciekawe informacje, zatem jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś jeszcze obejrzyj więcej tutaj (https://e-hunter.pl/kamizelka-odblaskowa-dla-psa-hunter) naszych stron.

Zawiera ona wszystkie niezbędne mikroelementy i składniki odżywcze, które są korzystne dla zwierzaka i zagwarantują mu zdrowy rozwój. Karma Bosch Junior jest dość drobnoziarnista i cechuje się miękkością – mały York z pewnością poradzi sobie z jej pogryzieniem.

Inna ważna rzecz to spacery. Każdy pies (zobacz ofertę na transportery dla psów e-hunter) potrzebuje prawidłowej dawki ruchu – nawet tak malutki jak York. Musimy zatem nabyć smycz dla Yorka i chodzić z naszym futrzakiem na spacery – najlepiej 3 razy dziennie. Wbrew pozorom Yorki potrafią być dosyć silne, pomimo swoich małych rozmiarów. Warto zatem zatroszczyć się o to, by smycz dla Yorka była wykonana z trwałego, odpornego na zerwanie tworzywa- znacznie więcej odnajdziesz na tej stronie.
Sierść Yorków potrzebuje specjalistycznej pielęgnacji – częste kąpiele stają się zatem niezbędne. Trzeba jednak kupić właściwy dla Yorka szampon, by nie podrażnić jego delikatnej skóry.

Tak samo ważne jest również częste czesanie pupila. Dzięki kąpielom i czesaniu jego sierść stanie się błyszcząca i będzie się pięknie prezentować. Pamiętajmy, że zadbany piesek to szczęśliwy piesek!