Współczesna rozrywka – jak wygląda?


System PlayStation 4 jest przeznaczony dla grających pragnących ruszyć w fantastyczne podróże w nieznanych światach i chcących stać się cząstką wspaniałej społeczności. Dzięki znakomitej ofercie osiągalnych już gier (oraz tych nadchodzących) PS4 jest najlepszym miejscem na to, żeby grać w hity z górnej półki i innowacyjne gry niezależnych twórców.

Dlaczego warto kupić konsole Sony PlayStation 4? Chociażby z racji idealnej grafiki, która sprawia, że gry są fantastycznie realistyczne. Aby doświadczać pamiętnych wrażeń z zabawy samodzielnie jak też z połączonymi społecznościami. Dla rozgrywki, która czeka na Ciebie w każdej chwili, dzięki opcji automatycznego uaktualniania w tle a także dzięki grom, w jakie możesz grać w czasie ich pobierania. Bowiem PS4 to najpotężniejszy na globie system do gier.

gra na PS 4

Autor: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com

Poznaj bezkonkurencyjną grafikę, najbardziej barwne gry i najlepsze gry dostępne jedynie na ten system oraz materiały ponadplanowe — a wszystko to na konsole do gier Sony PlayStation. W tej chwili możesz pobierać dwa razy więcej materiałów, gdyż masz do dyspozycji zintegrowaną pamięć masową o pojemności 1 TB. Ruszaj do PlayStation Store, żeby pobrać jeszcze więcej wspaniałych gier na swoje PS4. Aby poczytać o nich więcej, kliknij ten link. Wzbogać swą rozgrywkę o dodatkowe materiały, jakich nie wolno przegapić. Rejestruj i udostępniaj jeszcze więcej najważniejszych chwil ze swych rozgrywek.

Konsole Sony PlayStation Vita są to przenośne konsole wideo gier firmy Sony. Oficjalnie zaprezentowana 27 stycznia 2011 roku. Jest to następca konsoli PlayStation Portable. Narzędzie zadebiutowało w Japonii w grudniu 2011 r., a na rynku europejskim oraz amerykańskim pojawiła się 22 lutego 2012 r.. Prezentuje ją PlayStation Vita.

Gry na konsole wydawane są na specjalnym nośniku w postaci kart pamięci. Karta ta prócz samych oryginalnych rezerw gry może też przetrzymywać zapisane stany gry jak też dodatkowe dane. Urządzenie jest także kompatybilne z grami na PlayStation Portable. PlayStation Vita może być dodatkowo używana w charakterze kontrolera do pełnowymiarowej konsoli PlayStation 4. Z pomocą „Remote Play”, posiadacze konsoli PlayStation 4 mogą zespolić 2 konsole razem, z pomocą czego ekran PlayStation Vita funkcjonuje niczym telewizor, na którym obraz (warto zobaczyć touch of art rafał olbiński obrazy) z gry jest wyświetlany, natomiast sama konsola działa jako kontroler do PlayStation 4. Takowe wykorzystanie umożliwia dostęp do kompletnych gier PlayStation 4, na niewielkiej przenośnej konsoli.