Współczesna rozrywka – jak wygląda?


System PlayStation 4 jest przeznaczony dla grających pragnących ruszyć w fantastyczne podróże w nieznanych światach i chcących stać się cząstką wspaniałej społeczności. Dzięki znakomitej ofercie osiągalnych już gier (oraz tych nadchodzących) PS4 jest najlepszym miejscem na to, żeby grać w hity z górnej półki i innowacyjne gry niezależnych twórców.

Dlaczego warto kupić konsole Sony PlayStation 4? Chociażby z racji idealnej grafiki, która sprawia, że gry są fantastycznie realistyczne. Aby doświadczać pamiętnych wrażeń z zabawy samodzielnie jak też z połączonymi społecznościami. Dla rozgrywki, która czeka na Ciebie w każdej chwili, dzięki opcji automatycznego uaktualniania w tle a także dzięki grom, w jakie możesz grać w czasie ich pobierania. Bowiem PS4 to najpotężniejszy na globie system do gier.

gra na PS 4

Autor: blogarazzo
Źródło: http://www.flickr.com

Poznaj bezkonkurencyjną grafikę, najbardziej barwne gry i najlepsze gry dostępne jedynie na ten system oraz materiały ponadplanowe — a wszystko to na konsole do gier Sony PlayStation. W tej chwili możesz pobierać dwa razy więcej materiałów, gdyż masz do dyspozycji zintegrowaną pamięć masową o pojemności 1 TB. Ruszaj do PlayStation Store, żeby pobrać jeszcze więcej wspaniałych gier na swoje PS4. Aby poczytać o nich więcej, kliknij ten link. Wzbogać swą rozgrywkę o dodatkowe materiały, jakich nie wolno przegapić. Rejestruj i udostępniaj jeszcze więcej najważniejszych chwil ze swych rozgrywek.

Konsole Sony PlayStation Vita są to przenośne konsole wideo (polecamy ofertę dotyczącą produktu: kamera podczerwieni kamrec) gier firmy Sony. Oficjalnie zaprezentowana 27 stycznia 2011 roku. Jest to następca konsoli PlayStation Portable. Narzędzie zadebiutowało w Japonii w grudniu 2011 r., a na rynku europejskim oraz amerykańskim pojawiła się 22 lutego 2012 r.. Prezentuje ją PlayStation Vita.

Gry na konsole wydawane są na specjalnym nośniku w postaci kart pamięci. Karta ta prócz samych oryginalnych rezerw gry może też przetrzymywać zapisane stany gry jak też dodatkowe dane. Urządzenie jest także kompatybilne z grami na PlayStation Portable. PlayStation Vita może być dodatkowo używana w charakterze kontrolera do pełnowymiarowej konsoli PlayStation 4. Z pomocą „Remote Play”, posiadacze konsoli PlayStation 4 mogą zespolić 2 konsole razem, z pomocą czego ekran PlayStation Vita funkcjonuje niczym telewizor, na którym obraz z gry jest wyświetlany, natomiast sama konsola działa jako kontroler do PlayStation 4. Takowe wykorzystanie umożliwia dostęp do kompletnych gier PlayStation 4, na niewielkiej przenośnej konsoli.