Warto inwestować w reklamę swego interesu – tak, aby móc pozyskać nowych kupujących z różnych źródeł


Reklama jest dźwignią handlu – zdaje sobie z tego sprawę każdy, choćby przedszkolak. W ostatnich latach odmienia się jednak sposób patrzenia na nią. Kiedyś w celu reklamowania różnego rodzaju produktów wykorzystywano najczęściej radio i telewizję.

Obecnie jest już całkiem inaczej.

przydatna strona www

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj kieruje się duża uwagę na wykorzystywanie przestrzeni publicznej w celu rozreklamowania swojego produktu. Bardzo modne są billboardy. Możemy je dostrzec, kiedy jedziemy trasa szybkiego ruchu albo w centrum miasta. Różne są ich rozmiary i są umieszczane na przeróżnej wysokości, ale cel jest przecież taki sam – być zauważonym przez potencjalnego kupującego. Billboardy mogą być wykupywane przez międzynarodowe firmy z dużym zasięgiem, ale nie bywa to reguła. Mają możliwość wykupić go również nieduże Przedsiębiorstwa. Z reguły ważne wówczas jest, aby billboard znajdował się niedaleko ich punktu lub [job service – agencja pracy za granicą holandia] salonu. Na billboardzie musi wtedy obowiązkowo znajdować się wiadomość z adresem i strzałką, że oto znajdujemy się 50 metrów stąd, więc całkiem niedaleko. Taki typ promocji jest bardzo skuteczny, ponieważ nowy klient (oferta) nie posiada wymówki, że może innym razem, ponieważ to przecież daleko. Jeśli mieszkamy w województwie małopolskim i przykładowo prowadzimy sklep lub salon fryzjerski w Tarnowie, to jest to idealne miasto na promocję.

Posiada spory potencjał, a jest tańsze niż Kraków. Zatem jeżeli interesują nas billboardy Tarnów jest rewelacyjnym miastem, gdzie możemy promować swój produkt lub salon. Z pewnością nie pożałujemy swojej decyzji.