Twój pies dużo dla Ciebie znaczy


Kochasz go tak samo jak członka rodziny i dałbyś mu wszystko to, co najdoskonalsze.
Ubóstwia ganiać po lesie, bardzo dobrze, jeśli robi to bez smyczy. Starasz mu się to zagwarantować, lecz boisz się, że następny raz pogna za zwierzyną.

Raz już tak uczynił i bardzo bałeś się , że go nie odszukasz. Tamtym razem się udało, lecz teraz masz duże obawy, by go tak wypuszczać. Szkoda Ci go, ponieważ wiesz, jak to kocha, ale obawa o niego zwycięża w tej chwili. Jest sposób, by uzyskać kompromis w tej sprawie. Czy słyszałeś już kiedyś o ty, iż są specjalistyczne elektroniczne obroże, które bardzo ułatwiają takie spacery? Warto jednak od razu ująć, że nie bywa to zwykła obroża, a raczej pomoc treningowa, mająca nauczyć Twojego psa reagować na komendy. W jaki sposób? To proste. Takie elektroniczne obroże wysyłają do uciekającego psa sygnały, którymi są wibracje, dźwięk albo także Impuls elektrostatyczny.

Jeżeli zaciekawił Cię omawiany artykuł, to odnośnik tutaj (https://e-hunter.pl/pl/p/Bubeck-Karma-dla-psow-Aktywnych-z-Jagniecina/1665) pokieruje Cię do podobnych materiałów. Nie ociągaj się tylko kliknij tutaj!

Oczywiście pies powinien być wcześniej nauczony, co określony sygnał dla niego ma oznaczać, bo jak zaznaczyliśmy wcześniej elektroniczne obroże bywają pomocą treningową. Trzeba jednakże ująć, że wielu posiadaczy psów niebywale je chwali. Gwarantują bardzo dobre wyniki, a każdy jeden Spacer po lesie nie bywa nerwowym zajęciem.

broń palna

Autor: Hill’s
Zakup dla własnego psa taką obrożę.

Zobaczysz, jak bardzo szybko nauczy się reagować na przesyłane przez Ciebie komendy, a Ty będziesz mieć pewność, że Twój pupil nigdy Ci nie zginie goniąc za zwierzyną.