Skąd warto dowiadywać się odnośnie premier gierek na konsole?


Chciałoby się grać sobie w ciekawe gierki, ponieważ nawet najwspanialsza gra po upływie jakiegoś czasu jakby nie patrzeć może się mocno znudzić. Fakty są takie, że wyłącznie kilka gierek praktycznie nigdy się nie znudzi, choć zapewne gdybyśmy katowali przez całe życie wyłącznie jeden tytuł, i tak czulibyśmy zniesmaczenie.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
No tak działa nasza psychika, a zresztą w istocie nie tylko z grami tak bywa, lecz również z chociażby samochodami, odzieżą, jedzeniem, etc. Tego typu przykładów w sumie można podać sporo większą liczbę. Gdy wiemy, że nie ma za wielu fajniejszych form spędzania czasu, aniżeli gry komputerowe, lecz najzupełniej nie wiemy w jaki sposób podchodzić do tematu nowości w świecie gier, szczególnie interesować się powinniśmy blogosferą.

Nawet niewielkie, hobbystyczne blogi internetowe są często doskonałym źródłem wiadomości na wszystkie tematy związane z gierkami. Czyli jeśli zainteresowała nas gierka taka jak chociażby Destiny , lecz kompletnie nie orientujemy się czy jest fajna, warta naszych ciężko zarobionych pieniędzy, najzwyczajniej opisy zamieszczane w blogosferze mogą spowodować sporo dobrego, to pewnik.

Bardzo cieszy, że blogi są całkowicie niezależne – wiadoma sprawa, opinia dot. każdej gry będzie w każdym przypadku mocno subiektywna, ale to chyba pewne, iż nie ma sensowniejszego źródła niezależnych opinii odnośnie gierek – PC, Playstation, Xbox (nowości o konsoli i grach: zdjęcia zdjęcia paszportowe wrocław popularnych gier) i reszta, niźli polska blogosfera. Czasopisma, które działają w ramach ogromnego koncernu medialnego są w większości przypadków zależne. Czyli recenzentom trudno napisać coś całkowicie szczerze, ponieważ zasadniczo sytuacja jest taka, że zbyt duże pieniądze za tym stoją. Może to nieco za ostra wypowiedź, lecz jeśli ktoś z nas pragnie wiedzieć dużo więcej odnośnie gier, w szczególności premier, nie natrafi na coś lepszego, niż właśnie zwykły blog. Naturalnie taki blog, który cechuje się dobrym poziomem, w takim razie nie jest raczej prowadzony przez typowego nastolatka. Choć nie generalizujmy, bądź co bądź o sensownie piszącego nastolatka nie jest znowu tak piekielnie trudno. Zatem powodzenia w szukaniu ciekawych gierek.