Reklamówka na telebimie – a więc, najlepsze miejsca na reklamę w Rzeszowie oraz Krośnie dla Twojej ogłoszenia


Wyświetlacze wewnątrz Rzeszowie – czym się wyszczególniają? A ten w Krośnie? jakie rzeczy je łączy – co dzieli? A być może żadna rzecz nie rozdziela? Dowiesz się wszystkiego, odczytując nasz artykuł!

przypły pieniędzy

Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
ochroniarz

Autor: Metropolico.org
Źródło: http://www.flickr.com
Telebimy Rzeszów – są w posiadaniu w własnej dość wielkiej ofercie aż 5 nośników reklam o technologii LED konkretnej firmy a także jak wiadomo wiele innego rodzaju o tej samej technologii LED, rozsianych po całym Rzeszowie oferta dostępna na . W ogóle wyświetlacze tego rodzaju posiadają (porównując do zwykłych przekaźników reklamowych) wspanialsze ubarwienie, przez co skutkuje wspanialszym widokiem z drogi (barwy bywają dobrze nasycone i w dobry sposób uwidocznione są płótna). Zgonie z badań skierowują one wzrok sześciokrotnie bardziej aniżeli zwyczajne billbordy, banery oraz tablice. Mocną stroną takich telebimów (LED) jest możliwość zamieniania w wszystkich momencie informacji o najbardziej nowych promocjach, zniżkach cen albo wyprzedażach a także to o dużo bardziej szybciutko niż na tradycyjnych miejscach na reklamę.
Telebim Krosno – wbrew pozorom nie bywa to przypadkowy wybór słówek, gdyż Telebim Krosno istnieje, tylko i wyłącznie Jeden sprawdź pełną ofertę na tej stronie. Jak jest widoczne w górnym przykładzie, stosowaną w Krośnie technologią jest technologia LED. Jej głównym obszarem robienia jest dokładnie – ruchliwe skrzyżowanie przy ul.

Czy czujesz ochotę na nowe równie ciekawe artykuły? Jeśli tak, to pragniemy Cię poinstruować – kliknij, zobacz, sprawdź (https://www.mojekonferencje.pl/konferencje-opolskie) tutaj dużo więcej.

Sikorskiego.

Kwoty ogłoszeń na tym telebimie bujają się pomiędzy 125 złotych za 68 obrazowań w ciągu dzionka co 15 minutek (na miesiąc wychodzi 2040 wyświetleń co 7,5 sekundy), a nawet 915 złotówek na 204 wyświetlenia w przeciągu dzionka (6120 wyświetleń na miesiąc, co 30 sekund).