Program do zarządzania fakturami. Sprawdź koniecznie!


Polecamy skuteczny program przeznaczony do wystawiania faktur, dający możliwość
prostego dokumentowania wszelkich transakcji sprzedaży oraz zakupu. Ten system do fakturowania przeznaczony jest do małych i średnich firm oraz osób, prowadzących działalność gospodarczą.

faktury papierowe

Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com

System do fakturowania daje możliwość tworzenia dokumentów dot. sprzedaży oraz zakupów, wśród których znajdują się m.in. faktury VAT, faktury proforma i korekty. System ich tworzenia jest niezwykle prosty i większości przypadków ogranicza się do wczytania uzupełnionych wcześniej danych klientów, towarów lub usług. System do fakturowania umożliwia określenie sposobu numeracji faktur oraz opatrywanie ich własnymi komentarzami.

System do fakturowania dysponuje też modułem odpowiedzialnym za tworzenie kart pracowników, który poza danymi osobowymi, gromadzi też informacje o zajmowanym przez danego pracownika stanowisku czy zakresie obowiązków. Program dobrze sprawdza się w czasie pracy na indywidualnym stanowisku, jak też w wielu komputerach w obrębie sieci.

Dostęp do systemu zabezpieczony jest przez hasło, a administrator ma możliwość kreowania osobnych kont dla każdego pracownika. Przygotowane przy użyciu systemu faktury mogą zostać normalnie wydrukowane, ale także wysłane mailowo do kontrahenta bezpośrednio z poziomu programu. System do fakturowania stwarza możliwość korzystania z wielu kont bankowych i wielowalutowych kas przy ewidencji zapłat. Fakturować można w złotówkach i w euro, używając automatycznie z kursów NBP. Magazyn (zobacz program magazynowy) towarów i usług pozwala z kolei na sprawną kontrolę asortymentu. W ręce użytkownika trafia oprócz tego zintegrowany moduł analityczny, prezentujący w czytelny, graficzny sposób obroty w przedsiębiorstwie, zapotrzebowanie na oferowane materiały itp. Dodatkowymi walorami – jest też możliwość dodania dodatkowej numeracji dla firm oraz kontrola poprawności: Nip-u, numerów kont w banku, kodów pocztowych iREGON. Razem z programem dołączony jest prosty podręcznik użytkownika.

system do fakturowania online

Autor: lab604
Źródło: http://www.flickr.com

Do najważniejszych funkcji systemu zaliczyć należy możliwość tworzenia kopii bezpieczeństwa bazy danych, wyświetlanie informacji o aktualnych kursach walut online, obsługa książki korespondencji oraz prowadzenie kartoteki klientów i towarów oraz generowanie różnego rodzaju raportów (w tym graficznych). System do fakturowania z powodzeniem wykorzystywany może być więc nie tylko do wystawiania faktur, ale także kontaktów z kontrahentami, monitorowania płatności oraz wysyłania wezwań do zapłaty, kreowania zestawień sprzedaży, a także ewidencjonowania kosztów i wydatków w przedsiębiorstwie.