Profesjonalne nagrywanie z perspektywy lotu ptaka.


Zdjęcia i filmiki wykonywane z perspektywy lotu ptaka zawsze budzą ciekawość i kreatywność. Krajobraz oglądany z góry pokazuje nam różnorodność kształtów, kolorów i warstw, których normalnie nie możemy dostrzec. Krajobraz naturalny, architektura, fragmenty miast, wielkie zabudowania, a także przeróżne imprezy, uchwycone w kadr wykonany z lotu ptaka wprowadzają dodatkową głębię, dodają kontekst i budują magię skojarzeń

.

Widok z lotu ptaka

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz firma proponuje FILMOWANIE Z LOTU PTAKA (filmowanie z lotu ptaka) przy użyciu specjalistycznego sprzętu latającego. Jesteśmy szybko-rozwijającą się, twórczą grupą ludzi, z pasją. Mamy już za sobą ponad 4.000 godzin latania, nasi specjaliści techniczni należą do jednych z najlepiej wyedukowanych w Europie. Do każdego nowego zadania podchodzimy w inny sposób. Jesteśmy kreatywni, mamy głowy pełne ciekawych propozycji, dlatego staramy się nie powtarzać użytych pomysłów w kolejnych realizacjach. W dążeniu do celu czyli zadowolenia Kontrahenta kierujemy się fachowym podejściem do tematu. Kooperujemy z urzędami, firmami i osobami prywatnymi.

Naszym odbiorcom oferujemy specjalistyczną, elastyczną obsługę, porady techniczne – na wysokim poziomie.

Poszukujesz niebanalnego tekstu, który opisuje użyteczne tematy? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik, ponieważ niechybnie Ci się przyda. Naprawdę zalecamy ten link (https://www.kret-malepszy.pl/)!

Oferujemy najlepszą jakość materiału video filmowanego z powietrza. Nasza firma ma świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego, wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w naszym państwie. Przy wyborze firmy oferującej usługi wykonywania fotografii i filmów z powietrza trzeba zwrócić uwagę na kwestię posiadania licencji przez podmiot świadczący tego typu działalność. Licencja UAVO jest gwarantem bezpieczeństwa i doświadczenia usług wykonywanych przez firmę.

Filmowanie wykonujemy za pomocą bezzałogowego modelu latającego, wynoszącego kamerę lub aparat na wysokość do prawie 0,5 kilometra. Za sprawą nawigacji satelitarnej oraz nowoczesnego urządzenia stabilizującego, rejestrujemy dobry obraz w jakości full HD i zdjęcia w bardzo wysokiej rozdzielczości. Podczas FILMOWANIA Z LOTU PTAKA, korzystamy z podglądu na żywo. Obraz wysyłany jest bezpośrednio z aparatu i wyświetlany na monitorze.

Takim sposobem jesteśmy w stanie w całości kontrolować kadr. Każdemu zadaniu poświęcamy tyle czasu i energii ile wymaga tego każde zlecenie. Rozwijając nasz warsztat ciągle uzupełniamy go o najnowsze zdobycze techniki, dzięki czemu nasza oferta jest coraz atrakcyjniejsza.