Pożywienie dla kotów – jak wybrać najlepszą ofertę dla naszego pupila?


Jak z atrakcyjnej propozycji sprzedawców wytypować najlepszą karmę dla naszego kota? Na co zwłaszcza warto zwrócić uwagę? Na początku, warto sprawdzić procentową zawartość mięsa. Im znaczniejsza, tym oczywiście korzystniej.

zwierzątko

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Karmy dla kotów Applaws zawierają aż siedemdziesiąt proc. wyrobów mięsnych. W czasie produkcji pożywienia nie wykorzystano sztucznych substancji barwiących, substancji zapachowych, konserwantów, ani szkodliwej glukozy.

Sądzisz, że ten artykuł jest ekscytujący? Jeżeli tak, kliknij tu – ten portal (https://www.linde-mh.pl/pl/Produkty/Wozki-spalinowe/) zawiera zbliżone zagadnienia, one także są godne uwagi.

Karmy dla kotów Applaws są także wolne od glutenu. Karmy są dostępne w różnych opcjach smakowych. Dla naszych pupilów możemy nabyć karmy między innymi z kurczakiem, tuńczykiem i makrelą. Ich koszt to około 45 złotych za kg. Karmy dla kotów Brit warto polecić zwłaszcza właścicielom tych zwierząt, które przeszły operację sterylizacji. Szczególnie przygotowany skład karmy będzie zapobiegać wytrącaniu się kamieni nerkowych. Karmy dla kotów Brit zawierają przynajmniej czterdzieści% mięsa, a kg wyrobu to koszt od ok. 25 złotych. Z kolei karmy dla kotów Purina produkowane są w kilku liniach. Pierwsza przeznaczona jest dla wszystkich pupilów w różnych etapach ich życia, natomiast druga – dla tych z problemami zdrowotnymi. Karmy dla kotów Purina mają ok. dwudziestuprocent mięsa, a ich cena to od 20 złotych za 1,5 kilograma produktu. Ich wyjątkowa formuła neutralizuje przykry zapach z kuwety. Karmy dla kotów Royal Canin są dopasowane do partykularnych potrzeb naszego ulubieńca, np. wspierając zachowanie prawidłowej wagi jego ciała. Na stronie internetowej sprzedawcy, po zaznaczeniu cech naszego kota, uzyskamy podpowiedź, który produkt będzie dla niego najkorzystniejszy. Karmy dla kotów Royal Canin to cena ok. 180 złotych za 15 kilogramów produktu – .

kocięta w koszyku

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Decydując się na posiłek dla naszego kota, należy zwrócić uwagę na składniki wyrobu, wartości odżywcze oraz zawartość wyrobów mięsnych. Popularne serie pokarmów dopasowane są do indywidualnych potrzeb zwierzaków. Na rynku natrafimy na produkty dedykowane dlazwierzaków najróżniejszych ras, po procedurze sterylizacji, a także z problemami z nadwagą. Karmy możemy kupić na stronach online producenta lub w internetowych sklepach zoologicznych – .