Poszukujesz prezentu dla dziecka? Z pewnością ucieszy się z książek Andrzeja Sapkowskiego


Święta, urodziny i inne okazje to świetny moment, aby dać coś swojemu dziecku. Oczywiście nie można go rozpieszczać, lecz raz na jakiś czas można sprawić mu miłą niespodziankę, szczególnie gdy będzie to właściwa rzecz. Takim sprawdzonym oraz wartościowym prezentem zawsze są książki, do jakich można wracać raz na jakiś czas, gdy są to dobre i cenione tytuły. Dzisiaj niezmiernie powszechne wśród młodzieży są książki Sapkowskiego, na przykład Sezon burz. Sapkowski to uznany autor powieści i opowiadań fantastycznych, który posiada w swoim dorobku autorskim niejedną fantastyczną pozycję.

książka do słuchania

Źródło: http://www.flickr.com
Jego książki uznane są przede wszystkim przez pasjonatów fantastyki. Jeśli twoje dziecko do nich należy, z pewnością zobaczysz uśmiech na jego twarzy, gdy otworzy upominek. Książki Sapkowskiego są doskonale napisane, historia wciąga, czytelnik z kolei chciałby poznać dalsze losy bohaterów, z którymi miał czas się zaprzyjaźnić. Jego dzieła zostały przetłumaczone na kilkanaście języków, co mówi o ich popularności nie jedynie w Polsce, lecz także na całym świecie – reszta w Większość tytułów można także kupić w formie audiobooku, jeżeli twoja pociecha lubi w ten sposób spędzać czas zanim zaśnie albo podczas podróży. Można zdecydować się na na przykład pozycję Boży bojownicy.

Spójrz nie tylko na ten wpis, ale również na komentarze z serwisu (https://purana.com.pl/). Możliwe, że pewne z nich zainteresują Cię tak mocno, że będziesz chciał zostawić własną ocenę.

Audiobook ten to druga część trylogii. Głos do niego użyczyło ok. 190 aktorów, którzy przez pięć miesięcy pracowali nad finalną postacią książki w wersji dźwiękowej. Jest to niezwykły spektakl poruszający wyobraźnię każdego słuchacza. Całkowity czas jego trwania to dwadzieścia cztery godz., zatem warto jest rozłożyć sobie słuchanie na części, aby dłużej móc cieszyć się historiami ulubionych bohaterów. Audiobooki można wyszukać w wielu sklepach w Internecie, jakie dostarczają zamówienie wprost do naszego domu, a my nie musimy chodzić po sklepie, oszczędzając dzięki temu wiele czasu.

audiobook na iphonie

Autor: athriftymrs.com
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli zatem szukasz odpowiedniego podarunku dla swojego dziecka, książki to za każdym razem doskonały wybór. Być może twoja pociecha zechce zrobić całą biblioteczkę, w jakie znajdą się wszystkie pozycje opisanego autora. Ty także możesz przeczytać tę docenianą trylogię, gdyż przeznaczona jest nie tylko dla nastolatków, ale i dla dorosłych, którzy lubią fantastykę i potrafią się w niej znaleźć.