Popularne gry


dużofantastycznych gier zostało wydanych przez Sony tylko na PlayStation 3. Przedstawiamy listę najciekawszych a także ekskluzywnych tytułów. Każdy z nich to gwarantowana rozrywka na długie letnie wieczory i mroźne zimowe noce. Dokonanie wyboru z zawężonej listy będzie również wygodniejszy i szybszy.

kontroler do gry

Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com

Najfajniejsze gierki na konsolę playstation 3 to produkcje, w które powinniście nieodzownie zagrać, jeśli posiadacie playstation 3. Przykładową grą może być m.in.

Jeżeli dalej fascynuje Cię to zagadnienie, to odwiedź witrynę a tu na pewno uzyskasz wiele danych na omawiany temat.

GTA 5. Znajduje się także w polskiej wersji językowej (napisy). To przepotężny i otwarty świat. Akcja tej gry odbywa się na wyspie, na której umieszczone zostało miasto, wieś, rzeki a oprócz tego wspaniałe jeziora.

Możemy na tym terenie poruszać się w przeróżny sposób: samochodami, samolotami, motocyklami, a nawet helikopterami. Inną fascynującą może być Bayoneeta, w angielskiej wersji językowej. To szalona gra akcji. W sklepie możemy kupić najpopularniejsze gry, np. przygodowe, akcji, zręcznościowe, taktyczne, strzelanki, symulatory, sportowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najbardziej urozmaiconą ofertą.

zabawa z kinectem

Autor: Sergey Galyonkin
Źródło: http://www.flickr.com

Microsoft Kinect 2.0 pod PC może wejść na rynek już niedługo. Kinect nowej generacji będzie adresowany także do użytkowników komputerów PC. Zamieszczone zostaną liczne ulepszenia oraz usprawnienia. Jego dużym plusem będzie na pewno szersze pole widzenia. Dzięki temu uefektywni się rozpoznawanie ruchu w niedużych pomieszczeniach.

Rozdzielczość zamontowanego sensora przyzwoli śledzenie oprócz tego pojedynczych palców oraz mimikę twarzy i ruchu powiek. Na początku ma zostać skierowane do autorów programowania użytkowego. Dzięki temu powstanie więcej pożytecznych oraz ciekawych aplikacji sterowanych gestami i głosem. Deweloperzy dostaną z pewnością odpowiednie SDK.