Podarunek nie w każdym przypadku musi być banalny, a wszelka inwencja twórcza jest tutaj dobrze widziana


Kupowanie prezentów jest podobno zajęciem o dużo bardziej satysfakcjonującym niż fakt ich otrzymania. Wedle współczesnych wyników badań naukowych, najczęściej wręczanie takich a nie innych darów nie pozostaje sprawą przypadku – ofiarowywane rzeczy to takie dobra, które sami pragnęlibyśmy dostać.

modelarskie

Autor: William Tung
Źródło: http://www.flickr.com
W trakcie sprawunków kierujemy się dość często sugestiami odszukanymi w sieci i np. na komunię dziewięciolatek otrzymuje palmtop lub grę czy rolki. Tymczasem tę tradycyjną skalę podarków jesteśmy w stanie znacznie poszerzyć, o ile tylko użyjemy wyobraźni. A póki co skoncentrujmy się na rzeczach, które możemy wręczyć reprezentantom płci męskiej, i to bez oglądania się na ich wiek.

Uparci rzemieślnicy na pewno uradują się z otrzymanego zestawu narzędzi do majsterkowania. Można jednakże iść krok na przód i odwiedzić okoliczne sklepy modelarskie rc i zakupić części potrzebne do zbudowania modeli samochodów bądź jachtów – . Wybór bywa iście królewski. I nie mamy tutaj na myśli jedynie samej różnorodności zestawów, ale również produktów, z których wykonane są poszczególne części. Zresztą na samych fragmentach rzecz się nie kończy – konieczne będą także narzędzia modelarskie i różnego gatunku produkty chemiczne, np. kleje, farby. W końcu dysponując arsenałem takich dodatków możemy skleić sensownie wyglądające eksponaty.

Rozwijając ten temat trzeba by wspomnieć słowo o coraz mocniej popularnych modelach latających. Można oczywiście w sklepie z zabawkami zakupić na prezent odrzutowiec zdalnie sterowany. A przy wyjątkowych okazjach pokusić się o bardziej luksusowy dar, jakim z pewnością jest dron. Niektórzy jednak stawiają na bardziej nowatorskie pomysły i wolą podarować coś bardziej twórczego. W tym celu odwiedzą jeszcze raz sklepy modelarskie rc, żeby zakupić typowo elektroniczne gadżety.

Może Cię też zainteresować:

Niepoślednią rolę należy przypisać niepokaźnym elektronicznym elementom. Do budowania modeli latających przydadzą się baterie lipo. Przy krzynie pomysłowości można pokusić się o wykonanie nieskomplikowanego dronu, lecz tak naprawdę to chyba jesteśmy mocno przywiązani do tradycji. Z tej przyczyny samochody zdalnie sterowane już na zawsze będą w grupie zabawek najbardziej lubianych przez chłopców i ich ojców.