Pastuch elektryczny dla psiaka – jakiej przyczyny warto kupić?


Jeżeli jesteś szczęśliwym posiadaczem domu, ogrodu i psa, na pewno myślisz nad właściwym kojcem dla pupila. Zwierzę nie powinno biegać po całym trawniku, niszcząc rabaty czy grządki warzywne. O wiele lepiej jest, gdy ma swoje określone miejsce.

Szczeniak

Autor: 褒忠國中 雲端網
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże uwiązanie na łańcuchu nie jest też dobrym wyjściem. Idealną natomiast opcją jest pastuch elektryczny dla psa. Chciałbyś wiedzieć, jakie plusy posiada? Po pierwsze pastuch elektryczny dla psa jest niewidoczny. To niewidzialne ogrodzenie, dzięki któremu pies naturalne przysmaki dla psa – prozoo.pl nie wybiegnie za obszar podwórka. Jego działanie oparte jest na przepływie prądu, który nie wywiera niebezpiecznego wpływu ani na zwierzęta, ani na ludzi. Jest całkowicie bezpieczny, bowiem nie razi czworonoga, ale tworzy w nim tzw. psychologiczną granicę. Zwierze czuje tylko nieprzyjemny impuls, który najczęściej jest także poprzedzony znakiem dźwiękowym. Ogrodzenie składa się z przewodu antenowego, nadajnika oraz elektronicznej obroży.

Niewątpliwą zaletą charakteryzowanego rozwiązania jest możliwość swobodnego ułożenia przewodu, czego nie daje zwykła siatka. Przewód łatwo przykryjemy trawą bądź korą drzewa. Wystarczy odrobina kreatywności, a szybko będzie niedostrzegalny (sprawdź szczegóły). Do tego ostre druty mogą zranić psa, jeżeli ten zdecyduje się, by spróbować

Psy

Autor: fugzu
Źródło: http://www.flickr.com

przeskoczyć płot. Mogłoby to zakończyć się dla niego tragicznie. Decydując się na elektrycznego pastucha, nie będziemy zmuszeni obawiać się tych trudności. Jeśli wątpisz czy pies będzie w stanie nauczyć się, gdzie znajduje się jego miejsce, o to także nie musisz się martwić.

Czworonożny pupil w mig zrozumie, jaki jest jego teren. Zajmie mu to najwyżej 2 tygodnie, a ty już zawsze będziesz mógł cieszyć się wspaniałym ogrodem i nie będziesz karcić psiaka za każde, nawet nierozmyślne wykroczenie. Co istotne, niniejsze ogrodzenia elektryczne można bez trudu rozbudować, dokładając kolejne elementy. Jeżeli w miejscu ogrodzenia chciałbyś zrobić bramę – nic prostszego – to również jest realne. Nowoczesne technologie umożliwiają wszystko.Dobrze jest pomyśleć nad ukazanym rozwiązaniem, bowiem, jak widać, ma ono dużo nieodzownych atutów. Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości, udaj się do sklepu i zapytaj o wszystkie sprawy.
Źródło: sport-dog.pl