Nowe sposoby na zaciągnięcie sprawdzonych pożyczek


Dawniej by dostać pożyczkę trzeba było się nieźle namęczyć. Musieliśmy brać pod uwagę bardzo dużo papierków do wypełnienia. Do tego trzeba był załatwić kilka zaświadczeń, które miały sprawić, że staniemy się wiarygodni w oczach banku. Do tego potrzebna była osoba zwana żyrantem, czyli taka, która będzie płaciła nasze raty, kiedy my okazalibyśmy się niewypłacalni. A dziś jest taki produkt jak pożyczki na dowód.

pieniądze

Autor: Daniel Deppe
Źródło: http://www.flickr.com
Po piętnastu minutach otrzymujemy informacje dotyczące tego czy kredyt został nam przyznany, czy nie. Jest to związane z tym, że dziś istnieje świetny system komputerowy i banki w parę chwil mogą prześledzić naszą sytuacje finansową. Bywa, że tego typu pożyczki na dowód umożliwiają wzięcie kredytu osobom, które już są zadłużone.

Jeśli tematyka, która jest zaprezentowana w tym wpisie jest warta Twej uwagi, to oprócz tego zobacz link w serwisie.

Kwestie dotyczące kredytów na dowód nie są aż tak rygorystyczne jak w przypadku np. kredytów hipotecznych. Banki stworzyły tego rodzaju opcję, bo wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. W dzisiejszych czasach pożyczkę możemy wziąć nie tylko w placówkach bankowych, dlatego placówki bankowe starają się dawać takie produkty, które będą przyciągały do nich klientów.

Potrzebny jest tylko dowód osobisty

Jeżeli masz dowód osobisty jesteś w stanie wziąć pożyczkę. Wydaje się nierealne? Spróbuj. Wystarczy pójść do najbliższej placówki bankowej i powiedzieć, że chce się wziąć pożyczkę na dowód. W większości banków istnieją pożyczki na dowód. To ciekawa opcja w obecnych czasach. Każdy wie, że nie jest łatwo znaleźć trochę czasu na to, by zrobić jakieś zakupy w drodze do domu, a co dopiero biegać z papierami, by załatwić kredyt.

banknoty

Autor: kstudenta
Źródło: http://www.sxc.hu
Nie zawsze jest na to czas i zdarza się, że korzystamy z nie do końca sprawdzonych źródeł, jakim bywają firmy pozabankowe. Dlatego świetnie, że w tych czasach możemy pójść do banku i tam wziąć kredyt po pokazaniu dowodu. Nie trzeba zajmować się jakimiś papierami, wszystko za nas robi bank. W parę minut dostajemy informacje dotyczące tego, czy bank da nam pieniądze, a jeżeli tak to, na jaką kwotę. Przez to, że bank może niesamowicie szybko zapoznać się z naszą sytuacją finansową, będzie on również w stanie udzielić nam kredytu w odpowiedniej wysokości.