Niezbędny gadżet dla wszystkich fanów zdjęć i amatorskich filmów


Każdy, kto przynajmniej jednokrotnie chciał zrobić sobie selfie, zdaje sobie sprawę, jak zaskakująco krótka okazuje się ludzka ręka. Producenci urządzeń fotograficznych jednak już śpieszą z pomocą wszystkim pasjonatom tego rodzaju fotografii.

Uchwyt teleskopowy GoPro to nieoceniona pomoc dla tych, którzy nie rozstają się z aparatem. Przyda się również tym, którzy nagrywają filmiki i chcieliby ustabilizować widok. Dopasują się do niego wszystkie urządzenia GoPro, a do zamocowania aparatu nie są potrzebne dodatkowe urządzenia. Uchwyt PowerBee GEP110 jest co więcej zaskakująco lekki,

zdjęcie selfie

Autor: Brian Eager
Źródło: http://www.flickr.com

łatwy w montażu i transporcie. Może rozkładać się na wysokość od parunastu centymetrów aż do metra. Dostępny w kilku modelach, różniących się ceną i specyfikacją. Uchwyt teleskopowy GoPro to cena od stu złotych do ponad dwustu zł, wart jest jednak takiego kosztu.

Ułatwi wykonanie zdjęć lub nagranie filmików i sprawi, że uchwycimy piękne ujęcia. Widok będzie ustabilizowany, ponieważ pozbędziemy się nieestetycznego efektu „trzęsącej się ręki” (tutaj link). PowerBee GEP110 przyda się więc nie tylko osobom prowadzącym bloga albo zawodowym filmowcom, ale również zupełnym debiutującym. Za pomocą uchwytu zrobimy wyjątkowe fotografie, które będą wyjątkową pamiątką z urlopu. Długość ręki nie będzie nas już ograniczała.

Uchwycimy widoki za naszymi plecami, a fotografie będziemy mogli zrobić pod różnymi kątami. Najwyższą klasę akcesoriów marki GoPro potwierdzają internauci, którzy w swoich postach piszą o jego funkcjonalności i wytrzymałości. Kolejnym plusem jest lekkość i prostota montażu – uchwyt bez problemu zapakujemydo plecaka i zabierzemy ze sobą na wyprawę. Już na miejscu łatwo go rozłożymy i wykorzystamy do zrobienia niezwykłych zdjęć.

Uchwyt teleskopowy GoPro to niezastąpiona pomoc zarówno dla tych, którzy robieniem zdjęć zajmują się na co dzień, jak i dla zupełnych debiutantów. Uprości wykonywanie zdjęć pod wieloma różnymi kątami i nabranie nowej perspektywy. Dzięki swojej nieskomplikowanej budowie jest wprost przeznaczony do przenoszenia i bez problemu zmieści się w nawet zupełnie wypełnionym plecaku.

Prezentowany tekst Ci się spodobał? To odwiedź serwis notowania gpw, a znajdziesz większą ilość zbliżonych tematycznie informacji, które też będą ciekawe.

Nie może go nie być wśród urządzeń żadnego miłośnika sztuki robienia zdjęć!