Niewidoczne ogrodzenie to produkt dla twojego psa, szczególnie kiedy nie możesz zbudować płotu wokół domu


Opiekunowie psów pragną zapewnić im najlepsze i bezpieczne warunki bytowe. Chcą, żeby ich pupile jednocześnie posiadały troszkę swobody, chociażby w czasie chodzenia na około budynku. Czasami właściciele nie zamierzają budować zagrody dla czworonogów, alternatywę w takich przypadkach stanowią elektroniczne pastuchy.

Elektroniczne obroże oraz pastuchy pomocne przy psach
źródła

Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Opiekunowie psów czasem martwią się tym, że nie mogą postawić ogrodzenia, a przez to ich pupile wyjdą na jezdnię lub gdzieś uciekną. Powszechnym rozwiązaniem w podobnych przypadkach jest budowa zagrody, ale coraz częściej bywa także instalowany elektryczny pastuch dla psa – obroże elektryczne dla psów. To wyposażenie zdobywa coraz większą grupę usatysfakcjonowanych użytkowników, bo okazuje się bardzo skuteczne. Tak naprawdę to takie niewidoczne ogrodzenie dla psa, dzięki któremu nie może on wyjść poza ustalony rewir, bo powstrzymuje go impuls elektrostatyczny.
To wyjście dla ciebie

Elektryczny pastuch dla psa to wyposażenie głównie skierowane do średnich oraz sporych psów. Instalację tworzą obroża elektroniczna, akumulator, druty oraz centralki. Przewody tworzące niewidoczne ogrodzenie dla psa możemy zakopać pod ziemią albo po prostu położyć na trawie. Chociaż pozornie wydaje się, że pies jest nieogrodzony, tak naprawdę pupil nie może opuścić ogrodu. Elektroniczne obroże sprawdzają się także wtenczas, jeśli miewa się trudności z psem podczas przechadzek (ogrodzenie dla psów elektryczne). Współczesny asortyment produktów dla zwierząt oferuje także obroże, które zapobiegają szczekaniu, gdy pupil zostaje w mieszkaniu bez opieki.