Możliwości orientalnych wypadów wakacyjnych


Decydując się na egzotyczną podróż podróżnicy kierują się przede wszystkim formą oferty i jej nieszablonowością. Egzotyczne wczasy to wyjazd na drugi koniec świata, gdzie być może będziemy jedyny raz w życiu, bo przecież jest więcej miejsc do odwiedzenia na świecie. Powinno się więc obejrzeć tam możliwie jak najwięcej.

Polacy coraz to entuzjastyczniej korzystają z propozycji egzotyka last minute, sprawdź . Najbardziej popularne strony to Kuba, Chiny, Dominikana, Emiraty Arabskie i Tajlandia. Chiny to nie wyłącznie przystanie przeładunkowe, lub olbrzymie miasta. To także ciekawa i kolorowa kultura, olśniewające dzieła ludzkich dłoni, również niewyobrażalne cuda przyrody. Najpopularniejsze są wyprawy objazdowe ze zwiedzaniem Pekinu i podziwianie Wielkiego Muru Chińskiego, najogromniejszą budowlą wzniesioną kiedykolwiek przez człowieka, jeden z cudów świata i znak Chin.

Kuba jest największą wyspą Morza Karaibskiego przynależącą do archipelagu Wielkich Antyli. Poprzez cały rok królują tam znaczne temperatury. Jest tam sporo palm kokosowych, dziewiczej przyrody, interesujących zabytków i uroczych plaż. Szerokie plaże usypane złotym piachem to miejsce idealne dla przyjeżdżających tu na odpoczynek miłośników plażowania.

Dochodzisz do wniosku, że dobrze byłoby pogłębić swoją wiedzę na opisywany tu problem? Wejdź więc na ten link i przeczytaj więcej na ten temat.

Zaś wspaniałe rafy koralowe i nadzwyczaj turkusowe wody Morza Karaibskiego przyciągają entuzjastów nurkowania. Nowością są wyjazdy d Emiratów Arabskich.

Orientalne świątynie

Autor: DCWG
Źródło: Tajlandia, Bangkok
Tajlandia to jeden z bardziej popularnych krajów w Azji, dokąd ochoczo wybierają się turyści.

Tajlandia jest bezpieczna, posiada szeroką propozycję noclegową w każdym przedziale cenowym, niezwykle swobodnie jeździ się po kraju, można zjeść doskonałe ostre dania i jest nadzwyczaj egzotyczna. W Polsce brak dobrych połączeń lotniczych, dlatego warto skorzystać z oferty Tajlandia z Niemiec. Propozycje niemieckich biur podróży dostosowane są do wymagań europejskich wczasowiczów. Będąc w tym miejscu, należałoby zaszyć się, odciąć na chwilę od świata w świątyniach oferujących szkolenia kontemplacji i buddyzmu. W kanałach w Bangkoku pływa sporo krokodyli, jakie bez większego trudu jest możliwość dostrzec spacerując brzegami. W Tajlandii jest przeszło 170 rodzajów jadowitych węży. Na fermie jest możliwość z bliska obejrzeć proces uzyskiwania jadu, obejrzeć efekty ugryzień najgroźniejszych egzemplarzy.

Źródło artykułu: