Masz pomysł na firmę, ale nie wiesz, w jaki sposób zdobyć pieniądze na rozpoczęcie działalności?


Po polskiej ziemi chodzi wielu ludzi, w umysłach których powstają świetne pomysły na firmę. Bywa jednak, że nie nie wiedzą, jak się przebić, lub najzwyczajniej w świecie – nie mają finansów na start. Czy dobry pomysł ma szansę na pomocną dłoń?

ludzie biznesu

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Zdecydowanie tak. Dobrym rozwiązaniem stał się fundusz kapitału zalążkowego. Na czym polega? Człowiek z koncepcją na rozwój branży technologicznej czy informatycznej przychodzi do Funduszu. On stwierdza, czy naprawdę jest potencjał. Jeżeli tak, w zamian za nie więcej niż 50% udziałów, pomaga założyć przedsiębiorstwo, zrobić biznesplan, przekaże lokum na siedzibę i sprzęt komputerowy. Firma krok po kroku będzie rosnąć, ponieważ pieniądze z dofinansowania wspomogą jej produkt czy usługi.

Przygotowaliśmy dla Ciebie niesamowicie fascynujący artykuł, więc nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas (http://abk.pl/o-akademii/), a na pewno odnajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat.

Fundusz seed capital to więc idealne rozwiązanie dla rodzących się firm. Ważne, iż tego typu środki finansowe rozmieszczone są na terenie wszystkich rodzimych województw (dolnośląskim, mazowieckim, śląskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim…).

Czy aby na pewno doradca NewConnect pomoże w zadebiutowaniu na rynku akcji?

Rzecz oczywista. Czym właściwie jest rynek akcji NC? To rynek dla niedużych, dobrze prosperujących firm, które do dalszego wzrostu potrzebują dodatkowych kwot pieniężnych. Otrzymane od inwestorów mają przysłużyć się wyższemu wzrostowi.

biznesmeni po pracy

Autor: The Elite Ayrshire Business Circle
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek jest także atrakcyjny dla inwestorów, ponieważ mają łatwy dostęp do właścicieli przedsiębiorstw, których pomysł na biznes jest tak mocno interesujący, że w przyszłości może przyprowadzić miliony. Alternatywny rynek akcji to prawidłowe miejsce na zadebiutowanie spółek z branży energetycznej czy medycznej. Trzeba jednak wiedzieć, że przygotować do startu na NewConnect może tylko certyfikowany doradca jak na serwisie . Taka współpraca jest obowiązkowa.naciśnij ten link workflow faktur workflow fakturNie każdy jeden doradca NewConnect może pochwalić się wielkimi debiutami, ale najlepsi na rodzimym rynku dają radę wprowadzić nawet po kilka spółek. Listę certyfikowanych doradców można odnaleźć na stronie www NewConnect. Którego właściwie wytypować, decyduje spółka, ponieważ tylko ona płaci za jego obsługę.