Korzystna lokata, na którą opłaca się decydować


Na rynku wyłania się mnóstwo najnowszych produktów finansowych, jakie rzeczywiście są nad wyraz atrakcyjne dla konsumentów. Będzie szansa je dostać w instytucjach bankowych po wypełnieniu wszystkich spraw formalnych. Głównie chodzi o pożyczki, aczkolwiek to nie wszystko. Bardzo często tego typu produktami będą także lokaty na nad wyraz atrakcyjnym oprocentowaniu. Te, jakie należałoby wybierać.

karty płatnicze

Autor: frankieleon
Źródło: http://www.flickr.com
W związku z tym każda osoba, która pomyśli o tym, by zmienić konto a także zakładać nową lokatę powinna zapoznać się z aktualnymi propozycjami oraz wybrać tę, która będzie dla niej najbardziej dogodna. Dobrze będzie swoją decyzję omawiać ze specjalistą w konkretnym oddziele bankowym, aby mieć pewność, że jest ona rozsądna.

Czyżby nasz post wywarł na Tobie pozytywne wrażenie? Wejdź w takim razie na naszą świeżą witrynę – tam można zobaczyć także nasze atrakcyjne fakty.

Wśród propozycji takich jak bezpieczna lokata, na którą opłaca się decydować z pewnością ostatnio wyróżniła się happy idea bank, gdyż można po jej założeniu liczyć na wyjątkowo wysokie oprocentowanie, jakie wynosi (zobacz ile wynosi zasiłek dla bezrobotnych) aż cztery procenty na okres dwunastu miesięcy,

Suma lokaty może wynosić od tysiąca do 10 tysięcy złotych. Oferta ta przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów banku. Co istotne, będzie to nad wyraz wygodna alternatywa, ponieważ lokatę Happy można założyć online. Czas posiadania lokaty Happy jest krótki i wynosi trzy miesiące. Klient, żeby mięć tę lokatę nie musi mieć w ogóle konta bankowego oraz korzystać z pozostałych produktów bankowych w Idea Banku. Aczkolwiek da się założyć tylko jedną tego typu lokatę. Lokatę Happy uznaje się jako bezpieczną, gdyż założone są na nią zamaskowane hasło dostępowe, a wszystkie operacje czy to online, czy przy pomocy telefonu komórkowego są szyfrowane.

oszczędności
Wiadomości przesyła się razem z podpisem elektronicznym. Lokata ta posiada rekomendacje Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Sama kapitalizacja odsetek na takiej lokacie zwiększa kwotę kapitałową o kwotę należnych odsetek pod koniec okresu umownego. Odstąpienie od umowy przed upływem tego okresu poskutkuje zwróceniem wpłaconych pieniędzy, przy jednoczesnej utracie odsetek nagromadzonych przez czas przechowywania sumy lokaty. Lokata ta jest jedną z bardziej opłacalnych wśród najnowszych produktów bankowych i rzeczywiście opłaca się z niej skorzystać. Doskonale wypada na tle pozostałych lokat terminowych, a więc klienci, jacy się na nią zdecydują bez wątpienia tego nie będą żałować. Z tego względu lokatę Happy w Idea Banku poleca coraz więcej ekspertów od spraw bankowych.