Karta przetrwania i jej wielozadaniowość.


Wszyscy lubimy doświadczyć spokoju poza miastem.Nieważne czy jedziemy na krótką wycieczkę do parku,decydujemy się na dłuższą wycieczkę nad jezioro lub długo oczekiwane wakacje, z reguły wyjazd rozpoczynają dokładne przygotowania. W zależności od tego jak długi wyjazd organizujemy, przygotowania wstępne potrzebują różnego natężenia pracy.

Karta przetrwania

Autor: Wallet Ninja
Źródło: http://www.wallet-ninja.eu/
Co zrobić, żeby ustrzec się przed bezsilnością wynikającą z nie zabrania sprzętu koniecznego do rozwiązania niespodziewanego problemu? Istnieje mnóstwo zastawów narzędzi, które przez swoją multizadaniowość potrafią uratować większość niespodziewanych sytuacji w których potrzeba konkretnych narzędzi. Niestety przeważnie są niezwykle kosztowne, a dodatkowo zajmują dużo miejsca.

Nie jest to kłopotliwe w sytuacji poruszania się pakownym samochodem, z kolei w sytuacji, w której wybieramy pieszą przygodę bez większych bagaży,albo wybieramy się na przeprawę rowerem, niemożemy sobie pozwolić na dodatkowe bagaże i marnowanie miejsca potrzebnego na przedmioty pierwszej potrzeby. Jak zabezpieczyć się przed nieprzewidywanymi sytuacjami bez potrzeby przewożenia na plecach nadprogramowej ilościwszelakich sprzętów?

Ciekawym narzędziem jest karta przetrwania . Stalowa karta o wymiarach 8cm x 5,5cm x 0,5cm dzięki swoim kompaktowym rozmiarom zmieści się we wszystkich portfelach. Oszczędny stalowy gadżet przyda się w wielu nagłych sytuacjach, na którenie jesteśmy przygotowani.

Należy trzymać ją zawsze blisko, gdyż mieści w sobie aż 10 innych przedmiotów. Karta przezycia może być użyta między innymi jako otwieracz do puszek, otwieracz do butelek jak i klucz do mniejszych śrub.

Zaintrygował Cię ten tekst? Jeśli tak, to szybko przeczytaj poza tym szczegóły pod adresem, odnajdziesz tam inne informacje.

Dodatkowo została wyposażona w otwór do przymocowania smyczki lub kółka z kluczami, przez co można trzymać ją zawsze przy sobie.

masz pytania? napisz