Karmy applaws i canagan zapewniają kompleksowe i pełne zalet odżywczych jedzenie dla twojego pupila.


Każdy właściciel psa lub kota pragnie dla swego przyjaciela tego co najkorzystniejsze. Zaczynając od ogromu uczuć, aż po miskę z jedzeniem. Powinno się wiedzieć, że właściwie nakarmiony zwierzak będzie mniej chorował i śliczny, a zwłaszcza będzie przy nas każdorazowo trwał.

sprawdź ofertę na jedzenie dla psów i kotów Canagan

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Zapotrzebowania żywieniowe psów i kotów są oczywiście inne od siebie, nie przyrównując już do żywienia ludzkich. To właśnie dlatego powstała karma odpowiednia biologicznie. Canagan jest odpowiedzią na naturalne potrzeby żywieniowe mięsożerców, którymi są nasze psy i koty. Składniki w niej umieszczone to w dużej mierze mięso i malutka liczba węglowodanów, a tego nie da się powiedzieć o karmach, które możemy znaleźć w każdym sklepie. Karma canagan daje za to właściwie zrównoważony i przeanalizowany przez dietetyków poziom komponentów odżywczych. Wsady białka, tłuszczu i mięsa są w niej na odpowiednim poziomie, co skutkuje, że jest ona wspaniałym posiłkiem dla pupila, gdyż odpowiada jego naturalnym potrzebom na dietę.

Następnym równie genialnym rodzajem doskonale zbudowanej karmy jest producent applaws – sprawdź ofertę na akcesoria i jedzenie http://sklep.acana.com.pl/45-jedzenie-liofilizowane dla zwierzaków. Są to karmy najlepszej jakości, spełniające wymogi naturalnego i odpowiedniego karmienia psa i kota. W asortymencie tej firmy znajdują się posiłki bezzbożowe, hipoalergiczne o wyjątkowo wysokiej zawartości mięsa. Dla kotów jest to 80%, zaś dla psów 75%. Istotne jest tutaj to, że używane przy tworzeniu jest mięso, nie tylko surowce zwierzęce.

Czy prezentowany temat okazał się dla Ciebie interesujący? To świetnie, ponieważ jak wejdziesz tu, odnajdziesz pożyteczne informacje (https://sklep.acana.com.pl/dla-kota/134-orijen-cat-kitten.html), które Cię niewątpliwie zaabsorbują.

Pies na kolanach właściciela

Autor: Christopher „Rice”
Źródło: http://www.flickr.com
Karmy applaws prezentują wysokiej jakości jedzenie, którego wspaniale wyrównane wartości odżywcze pasują zapotrzebowaniom dietetycznym naszych pupilów. Producent stawia na najlepszą jakość i w opakowaniach znajdziemy świetne mięsne kawałki z dodatkami. Już od dziś dzięki ofercie i możliwości dopasowania karmy dla naszego zwierzaka, mamy możliwość dać mu zdrowy wzrost i radość. Wyłącznie właściwie dostosowane i przetestowane karmy takie jak applaws czy canagan dają pewność, że posiłek psa lub kota będzie pożywieniem bogatym w wartości odżywcze i dedykowanym dla zwierząt.