Jaki kolor wizytówki wybrać?


Projektowanie wizytówek to trudna praca. Przy tworzeniu dobrej wizytówki warto nie wyłącznie zwracać uwagę na rozmiar wizytówki, rozlokowanie elementów graficznych czy wybór czcionki, istotnym elementem przy projektowaniu wizytówki jest też kolor.
Poniektóre źródła podają, że wskazane jest, ażeby stosować nie więcej niż trzy odcienie, ale sądzę, iż możesz stworzyć parę kolorowych wizytówek, które będą bardzo słodkie.

wizytówka kwiaciarnia

Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Należyte zestawienie odcieni uczyni z twojej wizytówki interesujący a również niezapomniany wyrób, co jest właściwe z marketingowego punktu spostrzegania.http://www.reklamywiktor.pl/oferta/oklejanie-samochodow.html (szczegóły pod tym łączem www.reklamywiktor.pl/oferta/oklejanie-samochodow.html)Jeśli natomiast użyjesz nieodpowiedniej kombinacji odcieni dla wizytówki osobistej bądź firmowej to nie będą one brane przez klientów pod uwagę i prawdopodobnie wylądują w koszu.
W dzisiejszym artykule, porozmawiamy o barwach przy projektowaniu wizytówek. Co znaczą odcienie dla twoich klientów? Jak dobrać odcienie dla zawodu? Jakie są odczucia wywołane przez niektóre zabarwienia? Czerwony to bardzo gorący kolor.

Czy według Ciebie prezentowany tekst ma pożyteczne dane? Jeśli tak, to zobacz także pomocne artykuły (https://www.secretclient.com/oferta/), które są bardzo wciągające.

Łączy się on z werwą, pasją, prędkością, siłą, ciepłem, namiętnością, agresją, ekscytacją, ogniem, wojną a również serdecznością. Czerwony kolor może faktycznie mieć fizyczny wpływ na osoby, podnosząc ciśnienie krwi jak też szybkość oddechu. Wizytówki w tym kolorze są idealne dla tak osób jak: mechanik samochodowy, pracownik biura matrymonialnego dla restauracji bądź studia projektowania stron. Dla kogo oprócz tego taka wizytówka kwiaciarnia to również trafiony pomysł.

Żółty zaś jest ciepłym kolorem, i wiąże się z optymizmem, złotem, filozofią, tchórzostwem, kłamstwem, chorobą, idealizmem i ufnością. W projektach wizytówek używając tego koloru, swoim nabywcom możesz udzielić poczucie pogody ducha.