Jak troszczyć się o małego kota?


Kiedy do domu przybywa mruczek, cała rodzina jest ujęta nieporadnością małego tygryska.
Z każdą sekundą z nieporadnej kulki, reagującej na najmniejszy powiew powietrza, zmienia się w głodnego przygód łoWCę.

akcesoria - portret

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Aby mógł bezpiecznie poznawać otaczający go świat, musimy roztoczyć nad nim właściwą opiekę a także zapewnić bezpieczeństwo przed przeróżnymi, częstokroć nieprzewidywalnymi sytuacjami.

Ten artykuł wydaje się być intrygujący? Masz ochotę na kolejne posty? Zatem nie ociągaj się i klikaj preparaty mlekozastępcze dla cieląt w poniższy link.

Kocię, jakie poznaje dom, zdobywa mądrość poprzez eksplorację a także własne zdobywane doświadczenia. Jeśli ma innego, dojrzałego kotka do naśladowania, przeważnie będzie się od niego uczyć – lecz z eksperymentowania nie zrezygnuje. Szykując dom na przyjęcie małego kotka, powinniśmy zabezpieczyć wszelakie małe dziury (szpary pod tapczanami, regałami), przewody, firanki, kwiecia doniczkowe i drobne dekoracyjne bibeloty z miękkich surowców (woskowe, plastykowe).

Jeśli zainteresował Cię niniejszy artykuł, to sprawdź informacje (https://sklep.acana.com.pl/dla-psa/117-acana-heritage-puppy-junior.html), które także są na niniejszy temat. Zawsze lepiej jest znać więcej szczegółów.

W ramach poznawania świata kocię musi dosłownie „spróbować wszystkiego” i w wielu przypadkach wracając do domku, możemy zastać kociątko zakleszczone pomiędzy szafkami kuchennymi pod zlewem, przegryzione przewody, wywrócone kwiecia, odgrzebanego fikusa czy zjedzone figurki od gry . Niestety, podboje domku, nawet dobrze przygotowanego na przyjście kocięcia, mogą zakończyć się niestrawnością.

szczeniak

Autor: Giulia Passerini
Źródło: http://www.flickr.com
Od momentu jego przybycia do mieszkania powinniśmy troszczyć się o to, by pokarmem podstawowym była pełnoporcjowa sucha karma.

Dzięki optymalnemu jak też łatwo przyswajalnemu źródłu białka zwierzęcego pochodzenia nasze kociątko będzie mogło żywiołowo korzystać z życiodajnej energii a także budować zdrową skórę jak też ładną sierść. Na wizycie kontrolnej u weterynarza koniecznie spytaj o witaminy dla kota.