Jak można uniknąć ewentualnej niezręcznej sytuacji w czasie wymieniania się wizytówkami?


To raczej oczywiste, że jedną z najpopularniejszych postaci promocji są wizytówki. Trudno sobie wyobrazić sytuację, gdy jesteśmy proszeni o dane teleadresowe naszej firmy i w odpowiedzi sięgamy po kartkę papieru, na której zapisujemy odpowiednie dane.
Byłaby to duża strata na wizerunku.

ocena

Autor: superscheeli
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście zamówienie wizytówek jest bardzo tanim wyjściem, jednak tu warto byłoby zwrócić uwagę na to, że nie należy wykorzystywać darmowych szablonów, ponieważ jest duża szansa, że wymienimy się z naszym znajomym takimi samymi wzorami. Można by tego uniknąć składając zamówienie na indywidualny projekt. A prawda jest taka, że wizytówki klasyczne są bardzo tanie.

Jeśli poszukujesz analogicznych wiadomości, co te zaprezentowanie w tym wpisie, to w artykule (https://szukasz-pracy.pl/pracownik-szkolki-drzewek/) zamieszczonym tutaj na pewno je odnajdziesz.

Są ponadto eleganckie i na pewno nie przyniosą nam wstydu. Mogą być one wyprodukowane na papierze kredowym w gramaturze w przedziale 300-350g. Papier kredowy w gramaturze 350g to obustronnie bielony karton. Jest bardziej gładki, ale w mniejszym stopniu sztywny niż ten o gramaturze 300g. Rozmiar to zazwyczaj 90x50mm, gdyż takie znakomicie zmieszczą się w jakimkolwiek eleganckim wizytowniku.

pieniądze

Autor: nikcname
Źródło: http://www.flickr.com
Dostępne są naturalnie odmienne formaty, np. 85×55 czy też 90x45mm lub o zupełnie odmiennych kształtach niż prostokąt. Inne wymiary dobiera się z tego powodu, żeby w pewien sposób odróżnić swą reklamę spośród innych kartoników. Jednak to nie jedyny możliwy sposób na odróżnienie wizytówki. Nawet te klasyczne mogłyby być zaDrukowane po obu stronach. Poza tym wizytówki mogą mieć rozmaity odcień zadruku, np. 4+0 albo 4+4 CMYK.

Wizytówki klasyczne są pokrywane lakierem dyspersyjnym, co stanowi warstwę ochronną przed ścieraniem. Aby zamówić tego typu wizytówki, wystarczyłoby tylko umówić się z profesjonalną agencją reklamową oraz uzgodnić szczegóły zamówienia.