Hodujesz gołębie? Zobacz, jak możesz sprawić, że będzie im się żyło lepiej!


W współczesnych czasach praktycznie każdy człowiek ma swoje hobby. Okazuje się, że coraz bardziej modne staje się hodowanie wszelkiego rodzaju zwierząt, przykładowo gołębi. Jeśli już masz swe ptaki, wówczas na pewno wiesz na ich temat naprawdę wiele, jednak jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tymi pięknymi ptakami, wtedy nasz artykuł oczywiście powinien Cię zainteresować.
Właściwe odżywianie gołębi

witaminy dla gołębi

Autor: markus spiske
Źródło: http://www.flickr.com
Na początku musisz wiedzieć, iż gołębie to niezwykle wrażliwe ptaki. Jeśli chcesz aby czuły się dobrze, a przede wszystkim sporo czasu żyły w dobrym zdrowiu, wówczas musisz je karmić odpowiednią karmą i kupować im specjalne preparaty dla gołębi. Jeżeli nie chcesz, aby nabawiły się różnego rodzaju schorzeń układu pokarmowego, wtedy oczywiście musisz zapomnieć o karmieniu ich resztkami z Twojego stołu albo na przykład okruszkami chleba. Specjalna karma (zobacz: karma dla wybrednych psów) i odpowiednie witaminy dla gołębi zdecydowanie dadzą najlepszy efekt.
Suplementuj swoje gołębie

czas

Autor: Beachy
Mało kto zazwyczaj wie, że w ogóle istnieją specjalne witaminy dla gołębi. To bardzo istotne, aby podawać swoim gołębiom tego typu specjalistyczne preparaty dla gołębi. Jeżeli bowiem gołębie praktycznie cały czas spędziły w zamknięciu oraz są karmione właściwie wyłącznie przez człowieka, praktycznie nie mają sposobu na zdobywanie wszystkich niezbędnych im składników pokarmowych.

Nie zastanawiaj się- przejdź do oferty (https://sklep.acana.com.pl/dla-psa/122-acana-heritage-senior-dog.html), by uzyskać uzupełniające fakty na prezentowany w artykule zagadnienie. Czekamy na twą opinię!

Jeżeli nie będziesz ich im dostarczał, bez wątpienia prędzej czy później nabawią się jakichś schorzeń układu pokarmowego. Więcej w temacie:

Dużo ruchu!

Jednocześnie musisz dbać o właściwą kondycję swoich ptaków. Powinny oczywiście latać co najmniej dwa albo trzy razy dziennie. Ciekawe dane: .