Gry na konsole mogą być niedrogie!


Fajnie, że w Polsce zdecydowanie nie ma większego problemu z tym by zakupić nawet stosunkowo mało popularne gry konsolowe. Przykładowo miłośnik gry na konsoli xbox z całą pewnością nie powinien zakładać, iż powiedzmy w USA miałby lepiej.

Mirror

Autor: brett jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Globalizacja powoduje, że w dzisiejszych czasach posiadamy praktycznie nieograniczony dostęp do różnego rodzaju dóbr materialnych. Chociaż wiadomo, że czymś piekielnie znaczącym jest kwestia finansowa, statystyczny gracz z Polski ma mimo wszystko mniej kasy, aniżeli Amerykanin czy Niemiec.

Jednakże i tak naprawdę na to jest ciekawa porada! W końcu nierzadko wystarczy na ten przykład gierkę Mirror’s Edge 2 (czytaj ciekawy opis i recenzję gry: w materiałach PPE) zakupić jako używaną. Skoro sporo osób kupuje używaną odzież, zdecydowanie nie powinno zbytnio dziwić, iż z akurat grami jest identycznie. Bardzo cieszy, że nareszcie Polacy posiadają praktycznie nieograniczony dostęp do gier, a do tego tak naprawdę wcale nie muszą być akurat one znacznym kosztem. Bardzo dobrze, iż no przynajmniej wcale nie musimy skarżyć się na wygórowane ceny gierek, chociaż to zapewne oczywiste, że już w przypadku najzupełniej nowych tytułów nie odnajdziemy za dużej ilości gier, które są w stanie urzec korzystną ceną. Cóż, ciężko wszystkich zadowolić. Jednakowoż wszelkie starania są bądź co bądź czymś na wagę złota.

Kolejna rada dla wszystkich zainteresowanych grami konsolowymi: może bardzo dobrym pomysłem jest rejestracja na forach, gdzie zainteresowani wymieniają się płytami? Jest to całkowicie legalne – tego typu wymiana to nic nieodpowiedniego, wszystko jest OK.

Jeżeli w opublikowanym tutaj wpisie nie ma interesującej Cię informacji, to kliknij ten link i zobacz sam podobny materiał.

Owy artykuł pokazuje, że choć gierki konsolowe np. Xbox nie we wszystkich przypadkach są tanie, to jednak jeśli podejść trochę bardziej taktycznie do tematu poszukiwania gierek, bez żadnego kłopotu damy radę kupić chociażby grę Mad Max (ciekawostki o popularnej grze na podstawie filmu: zdjęcia i filmik) za mniej wygórowane pieniądze. W przypadku całkowicie nowych gierek niestety już nie jest tak różowo, ale w tym momencie głównie winę ponosi dosyć niska siła nabywcza Polaków.