Gadżeciarskie i równocześnie dobrze ochraniające etui? Wybieramy najlepszy futerał


To całkiem normalne, iż gdy nabywamy najnowsze urządzenie, nie tylko cieszymy się ich funkcjonalnościami, lecz też troszczymy się o nie i uważamy, aby ich nie zrzucić, nie porysować i nie zniszczyć. Jak najlepiej zabezpieczyć je przed uszkodzeniami? Kupić dobre etui.

Elektroniczne urządzenia mobilne, jak tablety czy laptopy – jak wskazuje ich nazwa – służą do tego, aby je przenosić. Żeby robić to bezpiecznie, warto zaopatrzyć się w coś, co ułatwi przemieszczanie się z nimi oraz w razie wypadku złagodzi upadek i zabezpieczy przed zbyt niską czy za wysoką temperaturą (co może mieć zły wpływ na baterię). LG Magna etui albo inny rodzaj dobrego ochraniacza często też usprawnia korzystanie z urządzeń mobilnych – w sklepie. Całkiem niezłym zabezpieczeniem przed zarysowaniem smartfona, które możemy od ręki kupić, jest folia na przód i na tył.

Zaciekawiło Cię to zagadnienie? Jeśli tak, to z chęcią pragniemy Cię poinformować, że następny interesujący fakt (http://maxy.pl/pol_m_kategorie_zwierzeta-182.html) oczekuje na Ciebie na dalszej witrynie – czytaj z radością.

Specjalna folia niestety nie ochroni naszego smartfona przed mocniejszymi uderzeniami, których efektem mogą być np. wgniecenia – zajrzyj do sklepu.

etui na telefon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

W tym celu dobrze jest porozglądać się za profesjonalnym etui, które będą solidnie ochraniać telefon, lecz wycięcia (przykładowo na obiektyw aparatu) będą ułatwiały korzystanie z niego. Teraz na smartfon można wybrać wiele nakładek.

To zagadnienie wydaje się dla Ciebie ciekawe? To przejrzyj także podobne wątki (http://www.protekta.pl/portal/products/2/proszki_gasnicze.html), mające równie wciągające informacje na przedstawiany temat.

LG Magna etui zda egzamin idealnie, bo ochrania większą część smartfona, nieźle go przy tym ochraniając. Podobnie etui Apple iPhone 6 – to kosztowny smartfon, więc sprawdzone zabezpieczenie jest wręcz wskazane – szeroki wybór. Ponadto warto wiedzieć, że w artykułach branżowych ujawniono pomysły nowego patentu marki Apple, który ma zabezpieczać ekran iPhone’a i bliskich mu sprzętów przenośnych przed rozbiciem. Idea ta opiera się o sprytny amortyzator-poduszkę, włożony pomiędzy ekranem a obudową smartfona. Lecz dopóki patent nie jest powszechnie stosowany, stosujmy etui Apple iPhone 6.

Tanim sposobem na zamortyzowanie upadków są bumpery. Mocno przylegają do smartfona, ale zakłada się je jedynie na krawędzie urządzenia. Ważne jest, aby dopasować je konkretnie do telefonu, jaki mamy, aby były dopasowane do rozkładu przycisków i gniazdek. Silikonowa osłona, czyli „plecki”, też zapewni bezpieczeństwo, bo chroni cały jego tył, a do tego – tak jak bumpery – powoduje, iż wygodniej trzyma się je w ręce i nie wymykają się.