Czym się cechują mają tak popularne i często wybierane przez reklamodawców bilboardy reklamowe.


Jedną z najbardziej popularnych form reklamy zewnętrznej są bilboardy, pomimo sporej konkurencji ze strony wielu innych rozwiązań nadal się cieszą ogromnym zainteresowaniem wśród reklamodawców.

Po pierwsze wynika to z ich dużej skuteczności i relatywnie niskiego kosztu dotarcia do klientów. Bilboardy mają postać dużych tablic, czasami o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych. Często posiadają dodatkowe oświetlenie, dzięki czemu można je dobrze oglądać przy brzydszej pogodzie i w nocy. Przeważnie billboard Lublin stawia się w miejscach, w których może go obejrzeć więcej osób, z tego też powodu przeważnie się go spotyka przy większych ulicach, na skrzyżowaniach i w pobliżu centrów handlowych. Takie umiejscowienie daje sporą skuteczność, ponieważ jeśli codziennie jakąś trasą przejeżdża parę tysięcy samochodów, to duża część kierowców dostrzeże wielką reklamę.
billboardy rzeszów

Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Billboardy Rzeszów są popularne z paru powodów.

Gdy poznasz już dane na opisywany wątek, to poczytaj również również inne teksty na ten temat – one także okażą się wciągające.

Po pierwsze pozwalają na sprawny przekaz, lecz to bierze się z miejsc, w których stoją. Szybko jadący kierowcy mają niewiele czasu na dłuższe czytanie, dlatego też najczęściej na bilboardach panują rysunki, zdjęcia i krótkie hasła. Dużym plusem takiego rozwiązania jest to, że można wykorzystać puentę. Na początku drukuje się na plakacie coś przyciągającego uwagę i intrygującego, a po pewnym czasie jest to zastępowane plakatem wyjaśniającym.

Aktualnie bilboardami zarządzają firmy mające ich większą ilość, dzięki temu można przeprowadzić szerszą kampanię dokładnie w miejscach, które się będzie chciało.