Czym jest system HACCP?


Zagwarantowanie bezpieczeństwa a także wysokiej jakości zdrowotnej posiłków w żywieniu zbiorowym jest realne tylko przy wdrożeniu do codziennej praktyki tak zwanych systemów kierowania a także zapewnienia jakości.

Zasady systemu HACCP pozwalają zmniejszyć zagrożenia, które dla bezpieczeństwa pożywienia wynikają na rozmaitych fazach jej produkcji a także dystrybucji – najnowszy artykuł. System HACCP przygotowuje się indywidualnie dla każdego kontrahenta uwzględniając szczególność prowadzonej działalności. Koszt zastosowania systemu HACCP uzależniony jest od wielu czynników, dlatego też podanie wyceny realne jest po wstępnej wizycie audytora HACCP w jednostce. W propozycjach wielu przedsiębiorstw znajdują się też szkolenia HACCP dla pracobiorców wszelkich firm trudniących się wytwórczością, przetwarzaniem, dystrybucją a także składowaniem pożywienia tak nowo zatrudnianych w branży żywnościowej, jak również profesjonalnych pracowników w ramach odświeżenia wiadomości.
dziecko

Autor: ASIM SAEED
Źródło: http://www.flickr.com
HACCP kurs zakończony będzie wydaniem imiennych certyfikatów, potwierdzających uczestnictwo w instruktażu.
Szkolenia takowe mogą być aranżowane w siedzibie przedsiębiorstwa, co pozwala na dopasowanie się przez nas do indywidualnych potrzeb klienta a również pomaga w ewentualnie późniejszym wprowadzaniem systemu jak też w konstruowaniu dokumentacji.

Czy masz ochotę może otrzymać link do strony postępowanie restrukturyzacyjne, gdzie oczekują na Ciebie kolejne teksty? Sądzimy, że spodoba Ci się nasz portal.

Zapoznanie najświeższych zasad systemu HACCP. Należy pamiętać, że HACCP kurs adresowany jest do osób odpowiedzialnych za przyszykowanie specyfikacji a także wdrożenie systemu HACCP w kuchniach przedszkolnych -Quality Assurance Poland

Na zajęciach uczestnicy dowiadują się jakim sposobem wdrożyć systemu HACCP oraz uskutecznić wymagania prawa pokarmowego w tym zakresie. .