Ciemne muffiny – z jakiego powodu warto je przygotować?


Wiele wypieków jest smacznych, ale z reguły nie odpowiadają osobom, które starają się o linię. Na przykład klasyczne babeczki mogą znacząco wpłynąć za krągłości sylwetki. A że są naprawdę smaczne, to niełatwo powstrzymać się od ich zjadania. Na paru gryzach właściwie nie da się zakończyć.

muffiny

Autor: Lisa
Źródło: http://www.flickr.com

Z pomocą na szczęście przychodzą wspomniane babeczki w nieco odmienionej wersji.

Nie zwlekaj i sprawdź w najnowszej treści (https://scenariuszzycia.pl/portret-numerologiczny/), w jaki sposób podchodzi do takiego tematu inny autor – jego post też jest bardzo ciekawy!

To właśnie takie muffiny są sposobem na dużo zdrowszą przekąskę. Jakie jeszcze zalety mają razowe muffiny? Z jakich powodów warto je wykonać?. Jak już powiedzieliśmy, babeczki razowe są mniej kaloryczne od wersji standardowej. Spokojnie możesz sobie pozwolić na pochłonięcie dwóch czy trzech babeczek, nie obawiając się o to, że skutki przekąski będą widoczne w „boczkach”. Ponadto babeczki możesz wzbogacić pyszny otrębami.

Otręby to popularny element diety. Są nie tylko niskokaloryczne, ale również oczyszczają organizm i są źródłem wielu wartościowych minerałów i witamin. Następna zaleta muffinów to fakt, że da się nimi porządnie nasycić. Dzięki temu razowe muffiny są świetną przekąską np. podczas pracy. Możesz w mig się posilić i zyskać energię na następne godziny. Jednak tak samo doskonale nadają się jako przekąska na imprezę ze znajomymi.

muffiny

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com

Co więcej babeczki w wersji ciemnej są łatwe do przyrządzenia.

Absorbujący wpis? Jeśli tak sądzisz, kliknij bez wahania tu, ponieważ te materiały na pewno też uznasz za warte zapoznania się (https://jadenapodlasie.pl/o-nas)!

Możesz je zrobić w wolne popołudnie i radować się ich smakiem w trakcie wieczornego wypoczynku. To doskonały pomysł również dlatego, że muffiny wyjątkowo dobrze smakują wówczas, kiedy są jeszcze ciepłe i miękkie. Mogą mieć też płynny środek, który sprawia, że ich spożywanie to niezapomniane kulinarne przeżycie. Możesz być pewna, że cudowne babeczki przypadną do gustu wszystkim, którzy tylko będą mieli to szczęście, aby ich spróbować.