Biuro księgowe – rzetelne biuro księgowe w Szumie


Duża część przedsiębiorców, zarówno tych zaczynających działalność jaki i legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu firmą, zastanawia się czy warto korzystać z usług zapewnianych przez biuro rachunkowe.

finanse
Oddanie obsługi finansowej firmy specjalistycznemu podmiotowi mimo, że generuje dodatkowe koszty w formie opłat za świadczone usługi, przynosi także zdecydowane korzyści – zaoszczędzenie czasu, który do tej pory przeznaczaliśmy na rozliczenie z US czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz doradztwo i profesjonalną interpretację prawa podatkowego, dzięki czemu wyjaśnimy niejasności i unikniemy bardzo drogich pomyłek.

Żeby zyskać pewność, że finanse naszego przedsiębiorstwa powierzamy profesjonalnym księgowym, którzy fachowo zatroszczą się o nasze interesy, musimy rozważnie wytypować księgową, z którym zamierzamy nawiązać współpracę- link.

Najczęściej wybieranym biurem rachunkowych w Sztumie jest Biuro Rene Finanse. Spółka od wielu lat proponuje usługi z zakresu obsługi księgowej, współpracując zarówna z dużymi przedsiębiorstwami jaki i osobami prowadzącymi działalność gospodarczą. Ponadto w spektrum usług spółki wchodzi prowadzenie administracji kadrowo-płacowej, doradztwo w sprawach podatkowych oraz opracowywanie raportów finansowych. Pełna oferta spółki to:

Usługi rachunkowe, między innymi prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów oraz dokonywanie rozliczeń podatkowych w zakresie podatku dochodowego oraz podatku VAT,

– administracja kadrowo-płacowa, obejmująca sporządzanie listy płac oraz ewidencjonowanie urlopów wypoczynkowych, chorobowych i innych nieobecności

– doradztwo podatkowe, m. in.

Jeżeli czytasz przedstawiany artykuł to oznacza, że wątek Cię niezwykle zaciekawił – wejdź na odnośnik do strony forsel, a znajdziesz równie wartościowe informacje.

bieżące doradztwo podatkowe w zakresie podatków dochodowych i innych oraz sporządzanie deklaracji PIT, planowanie podatkowe i optymalizacja podatkowa,

-doradztwo biznesowe – tworzenie analiz finansowych oraz przygotowywanie i weryfikacja modeli finansowych,pośrednictwo w uzyskaniu finansowania zewnętrznego- sprawdź sam

liczby, dane

Autor: lungstruck
Źródło: http://www.flickr.com
Gruntowne wykształcenie , a także długoletnie doświadczenie jakie pracownicy firmy zdobyli podczas kooperacji z wieloma przedsiębiorstwami powoduje, że usługi proponowane przez księgowe stoją na wysokim poziomie.