Billboard – bez wątpienia jeden najbardziej skutecznych sposobów promocji


Reklama stanowi nieodzowny element naszego życia. Jest obecna nieomal wszędzie – na ulicach, targowiskach, autach, w centrach handlowych, środkach masowego przekazu, a nawet skrzynkach na listy.
Producenci dzisiejszych reklam stają przed bardzo dużym dylematem.

billboard gdańsk

Autor: Montclair Film Festival
Źródło: http://www.flickr.com
Panele szklane w kuchni

Autor: Colour Glass
Źródło: Colour Glass
Społeczeństwo zasypywane codziennie tysiącami informacji powoli staje się coraz bardziej niewrażliwe na marketingowe komunikaty. Pojawia się, zatem pytanie: co zrobić, by przykłuć uwagę odbiorców? Jak skłanić ich do podjęcia określonej aktywności i wyróżnić się swą ofertą na tle konkurencji? Trafić do świadomości potencjalnych usługobiorców? Większość firm buduje swoją markę w oparciu o reklamy zewnętrzne. Ich najmodniejszą formą są niewatpliwie billboardy Opole niesłychanie często korzysta z owego sposobu promocji. Dlaczego? Siła wspomnianego „medium” to połączenie (zobacz konsolidacja kredytu firmowego) słów oraz obrazu. Niemniej ważna – co prostota przekazu – jest także jego nietuzinkowość. Dobra reklama albowiem winna oddziaływać na emocje oraz pozostawać w pamięci na długo – .

Trzeba mieć na uwadze, że Opole To nie jedyne miejsce, gdzie „króluje” billboard Gdańsk, stolica, Wrocław, Toruń – wymieniać można bez przerwy. „Lista” jest nader obszerna.

Jeżeli zaciekawił Cię ten artykuł, to w tym miejscu znajduje się notka spod linku, która również posiada bardzo ciekawe dane na przedstawiany tutaj temat.

Co więcej, liczba ta – jak pokazują prognozy – będzie rosnąć.