Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

Parę wiadomości na temat obrazu reklamy dużych rozmiarów

Obraz reklamy dużych rozmiarów w dzisiejszych czasach odgrywa znaczną rolę w zapamiętywaniu produktu. Promocja to nie tylko tv bądź odbiornik radiowy, to również szereg materiałów reklamowych, takich jak ulotki, plakaty, banery, lub spoty reklamowe, jakie służą do promocji produktów i usług.


materiały biurowe
Źródło: pixabay.com
Materiały reklamowe zaprojektowane w oparciu o działającą identyfikację wizualną wzmacniają wizerunek firmy i uwydatniają subiektywną i zdecydowaną tożsamość marki. Billboard, albo telebim to nośniki reklamy szeroko użytkowane przez mnóstwo firm. Billboard Katowice jest nośnikiem reklamy o wielkich rozmiarach, zwykle występującym w postaci tablicy, bądź plakatu- przejrzyj. Billboardy mogą być podświetlone, by były czytelne w porze nocnej. Reklamy wyświetlane na telebimach są dużo bardziej zauważalne aniżeli te na billboardach, czy plakatach. Zawartość reklam jest również częściej utrwalana, bowiem jest to treść dynamicznie zmieniająca się.


garść pieniędzy na dłoni
Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com


Telebimy Bielsko Biała pozwalają na zastosowanie dowolnej animacji, prezentacji, oraz projekcji obrazu telewizyjnego. Reklamowanie na telebimie nie tylko prędko i skutecznie dochodzi do ewentualnych odbiorców, lecz też koszty jej wyprodukowania i ekspozycji są o wiele niższe- zobacz przykłady.


Powierzchnia komunalna gwarantuje możliwość umieszczania reklam na ulicach w wielu lokalizacjach w mieście i poza jego terenem.


To zapewnia ciągły kontakt z reklamą obywatelom miast, a w konsekwencji ułatwia jej zapamiętywanie. Możność ulokowania reklamy zewnętrznej na różnych nośnikach przekazu pozwala tworzyć intrygujące i skuteczne promocje.