Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

Renta na caluteńkie egzystencję oraz pożyczka dla seniora - a więc, co jest możliwe - albo nie - w państwie Polskim

Pożądasz odejmować rentę przez całe życie, ale obawiasz się, że to może nie starczyć oraz posiadasz na uwadze zainkasowanie kredytu? Odczytaj nasz tekst!


Renta dożywotnia - to w paru słówkach jakaś rzecz bardzo podobnego do odwróconej hipoteki. Na czym to jednakże polega? Otóż polega ta rzecz na zrezygnowaniu z prawa własności do mieszkania, bądź domku (więcej informacji o renta dożywotnia). W zamian za tę rzecz osoba, która się temu poddała, do krańca życia otrzymuje comiesięcznie określoną kwotę. Kiedy odejdzie z tego globu, mieszkanie bądź domek przejmuje skarb państwa. Ma obowiązek jednakże w czasie podpisywania umowy pozostać uwzględnionych kilka rzeczy dzięki których może odróżnić je od przewróconej hipoteki. Jest to między innymi: zapis o przepisie do trwającego do końca życia zamieszkiwania. Należy pamiętać, iż w przypadku, jakby bank nie dawał pieniędzy, prawo własności ma możliwość od nowa przejść na wcześniejszego właściciela nieruchomości.


reklama LED
Autor: Colosseo EAS
Źródło: http://www.flickr.com
konsultant
Autor: Mitch Altman
Źródło: http://www.flickr.com


A teraz parę słów o kredycie - a więc, czy kredyt dla seniora bywa prawdopodobny? Odpowiedź jest bardzo łatwa - oczywiście, że tak! Prawda może zaskoczyć, chociaż seniorzy i osoby na rencie to najulubieńsi klienci banków (najlepszy kredyt dla seniora ). Uważani są za bezproblemowych a także przede wszystkim - rzetelnych kredytobiorców, albowiem mają coś, czego młodociani nie mają - a bywa to nieporuszony dochód.


Na daną chwilę banki mają specjalne oferty dla starszych ludzi, między innymi Credit Agricole, ING Bank Śląski i dużo innego rodzaju. Jeśli nadal masz wątpliwości zajrzyj do najbliższy bank, a zaskoczy Cię różnorodność propozycji. Nie czekaj oraz sprawdź już teraz!