Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

Stronka podatnika - a więc, co warto mieć pojęcie o stronie spod szyldu Ministerstwa Finansowego

Czym konkretnie jest portal podatnika? Jak brzmi pełniutka nazwa strony www? Co istnieje możliwość pozyskać Z oraz Bez zalogowania na ten dokładny portal? Który to z programów do składania deklaracji PIT bywa powiązany z tym portalem, a konkretniej wraz z napomkniętym Ministerstwem Finansów? W jakiego typu jeszcze językach można używać wspomnianego portalu? To wszyściutkiego i jeszcze bardziej dużo bez najmniejszego problemu znajdziesz w środku naszego nowiutkiego felietonu!
konferencja
Autor: Elvert Barnes
Źródło: http://www.flickr.com


Kalkulator
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com


artykuły biurowe
Autor: Tama Leaver
Źródło: http://www.flickr.com


Na pytanka: "Czym konkretnie bywa portal podatnika?" - odpowiedź bywa łatwiutka. Portal podatnika jest to strona która podlega napomkniętemu Ministerstwu Finansów, która to jest ultranowoczesnym sposobem przeznaczona do kontaktów wraz z administracją skarbową. Wspomniany portal ma w posiadaniu dwa rodzaje "wejść" - normalnie ogólnodostępne, oraz "po zalogowaniu". To zaczynające umożliwia składanie deklaracji dróżka elektroniczną (bywa to programik deklaracji PIT związany właśnie z Ministerstwem Finansów, a m nazewnictwo e-Deklaracje) a także zawiera poszczególne dane o każdziutkim spośród jej odmian. Co do opcji "po zalogowaniu", to jest ona bardziej szczegółowa, także daje możliwość bezpośrednie kontakty wraz z organami podatkowymi. Chociaż nie widać tej rzeczy na pierwszy rzut oczka, portal podatnika posiada przewodnik, nazywany: „Krok po kroku po wnętrzu Portalu Podatkowym", dzięki któremu nigdy się nie "zagubimy" na owej stronie. Co do samiutkiego adresu internetowego owego portalu, to brzmi on: .
pl - czyli jest integralną cząstką Polskiego Ministerstwa Finansów (pochodzi od skrótu oraz występuje jeszcze pod dwoma językami poza polskim - w języku angielskim oraz języku rosyjskim.