Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

Jakiego rodzaju promocją jest promocja przedmiotów albo świadczeń na billboardach?

Jeszcze nie tak dawno, zaledwie w latach 80-tych XX w. ulice naszych miasteczek były szare i smutne. Tzw. promocja typu OOH, czyli tego typu, jak przykładowo billboardy lub plakaty oczywiście istniała, lecz była zastrzeżona dla monopolistów w swych branżach, zatem dla firm, jakie nie miały żadnej konkurencji, przez co interesanci i tak byli zmuszani do korzystania z ich usług.
adres
Autor: Emiliano García-Page Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com


W obecnych czasach takie sprawy na szczęście wyglądają zupełnie inaczej. Na uliczkach jest kolorowo, a przez to bezdyskusyjnie nie można by oznajmić, że smutno. Dla przykładu take billboardy Bielsko-Biała. Jest to stosunkowo dużej wielkości plansza, która należy do reklamy typu Out of Home, a na której można by zamieścić dowolną grafikę i promocyjny tekst. Jeśli billboardy Bielsko-Biała są zainstalowane w centrum miasta, to można posiadać gwarancję, że jego objętość ujrzy niezwykle dużo osób, czyli prawdopodobnych Klientów takiej spółki. Jest to więc niezwykle atrakcyjna postać. Nic więc dziwnego, że firmy, które pragną umieścić swą promocję na billboardy Bielsko-Biała, wielokrotnie muszą oczekiwać w kolejności na okres, kiedy zakończy się czas emisji jakiejś wcześniejszej promocji.


wydatki


Warto wspomnieć, iż spomiędzy różnych rodzajów promocji typu OOH, przykładowe billboardy Bielsko-Biała to jedna z najbardziej skutecznych jej odmian. Od wielu wiosen cieszy się bardzo dużą renomą w niezwykle wielu państwach. A w jakim miejscu można zlecić emisję takiego typu reklamy? Otóż na ogół takie billboardy Bielsko-Biała są sporządzane przez różne biura marketingowe.
Jeżeli chcemy zlecić promocję własnego towaru albo usługi na takim nośniku jak billboardy Bielsko-Biała, to powinniśmy porozmawiać z pracownikiem takiej akurat spółki.