Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

Firmowe auto -z całą pewnością świetny sposób na to ażeby zmotywować pracowników!

Teraźniejszość charakteryzuje ogromna konkurencja na rynku towarów i usług. Przedsiębiorcy czynią wszystko, co w ich mocy, aby pozyskać nowych klientów.
Rodzi się jednak pytanie: w jaki sposób efektywnie zwiększyć wyniki sprzedaży i utrzymać swą czołową pozycję ?


wynajem długoterminowy Toyota
Autor: iStock.com


biuro
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com


Klucz do powodzenia stanowi niewątpliwe zmotywowany zespół. Jednym z najpopularniejszych pozapłacowych środków doceniania jest służbowy samochód. Nikogo nie powinno więc dziwić, że coraz więcej zakładów inwestuje w wynajem długoterminowy Toyota (zobacz toyota fleet management) to najczęściej wybierana marka pojazdów. Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn nie brakuje. Od dawna „gra pierwsze skrzypce” w branży flotowej, a to za sprawą nowoczesnych modeli, interesujących programów finansowania a także licznych zdobytych odznaczeń. Ponadto - co ma spore znaczenie - Toyota „stawia” na najnowsze i zaawansowane technologicznie rozwiązania, które wspaniale sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających warunkach. Dobrze byłoby zwrócić uwagę, iż finansowanie floty samochodowej zwykle odbywa się w ramach tzw. leasingu operacyjnego.
Takowe „wyście” przynosi bowiem masę rozmaitych korzyści, dla przykładu możliwość odliczenia VAT-u bądź też brak obciążeń dla bilansu firmy, dzięki czemu zwiększa się jej płynność finansowa jak również zdolność kredytowa.


Prowadzisz własny biznes? Wobec tego nie czekaj i już teraz przekonaj się ile możesz uzyskać inwestując we flotę samochodów.