Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

Wybór

W obecnych czasach wiele osób stawia na rozwój i pomimo skończonych studiów z przyjemnością dokształcają się na wielu kursach

Aplikacja
Autor: studio tdes
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś trudno sobie wyobrazić, by ktokolwiek, kto ukończył akademię osiadł na laurach i twierdził, że on już wszystko wie. Uczenie się ciągnie się całe życie i w pewnych profesjach (przykładowo wśród prawników) jest niezbędne bardziej aniżeli w pozostałych.


Jeżeli więc jesteśmy właścicielem firmy, która oferuje szkolenia i jesteśmy z Trójmiasta, to na pewno są nam potrzebne miejsca, gdzie szkolenia mogłyby się odbywać.

Rejestracja symboli towarowych w UP

rejestracja znaków towarowych
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Każdy znak towarowy, nawet niezastrzeżony w UP, objęty jest pieczą prawną. Zapewnia to przepis o ochronie konkurencji i konsumentów, lub kodeks cywilny. Teoretycznie rejestracja nie jest nieodzowna, ażeby podlegać zasadniczej ochronie prawnej symbolu towarowego.

Czy warto kupować artykuły z chin?

piesek
Autor: SantaRosa OLD SKOOL
Źródło: http://www.flickr.com
W ostatnich latach bardzo popularne stało się kupowanie towarów chińskich. Są one przede wszystkim niedrogie, ale również posiadają mocne walory użytkowe i dlatego dużo osób mieści interesujące je produkty wśród produktów chińskich.
Syndicate content