Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

pokarm

Jak należycie zatroszczyć się o naszego czworonożnego przyjaciela?

kot
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Tez, jakie dotyczą żywienia kotów jest najprawdopodobniej tak wiele, co właścicieli tychże zwierząt oraz weterynarzy, nawet eksperci nie do końca są zgodni, który sposób karmienia jest najlepszy. Zwierzęta, tak jak i ludzie różnią się od siebie, a mają różne możliwości pieniężne, zatem za każdym razem należy dobrać dietę, która będzie perfekcyjna dla naszego czworonożnego przyjaciela, a jednocześnie nas nie zrujnuje.

Karmy applaws i canagan zapewniają kompleksowe i pełne zalet odżywczych jedzenie dla twojego pupila.

Pies rasy mastif tybetański
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz psa lub kota chce dla swojego podopiecznego tego co najkorzystniejsze. Zaczynając od mnóstwa uczuć, aż po miskę z posiłkiem. Powinno się mieć na uwadze, że należycie nakarmiony pupil będzie mniej chorował i śliczny, a przede wszystkim będzie przy nas zawsze trwał.

Dla każdego hodowcy gołębi znaczące jest stosowanie odpowiednich preparatów i witamin

Hodowla jakiegokolwiek typu zwierząt jest bardzo wymagająca i w zależności od skali postuluje różnego poświęcenia czasu lub kapitału. Hodowla gołębi jeszcze jest wyjątkowo powszechnym zajęciem i wielu ludzi rozpatruje ją jak swoją pasję. Mnóstwo przystępnych na rynku artykułów jest coraz lepszej jakości, za pomocą czego większość osób jest w stanie porządnie dbać o własne hodowle. Członkostwo w rozmaitego typu konkursach wymaga solidnego przygotowania, na jakie składa się w szczególności należyta dieta. Do tego stosuje się właściwe preparaty, które zakłócają powstawanie grzybów czy zarazków mających negatywny wpływ na zdrowie ptaków.

Kociaki - jedne z bardziej popularnych zwierząt domowych

niebo w górach
Autor: Arnaud Abadie
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze na pewno wiemy, że nic tak nie uczy dziecka bycia odpowiedzialnym, jak własne zwierzę. Jego pielęgnacja to nie jedynie sposób na uczenie troski o innych, ale również szansa na zawiązanie przyjaźni, jaka będzie trwała długie lata.


Na pewno mnóstwo osób doskonale pamięta swoje pierwsze zwierzę - to, jak ono wyglądało, jakie było jego imię, co lubiło jeść, jak wyglądały nasze zabawy i tym podobne.

O jakiego typu akcesoriach dla psa należy pamiętać na początek? Co będzie najistotniejsze?

szelki dla psa
Autor: Tomtom Suites
Źródło: http://www.flickr.com
Czworonóg w mieszkaniu to duża odpowiedzialność. Dla osoby, jaka do tej pory nie zajmowała się tego typu zwierzakiem, wszystko będzie wydawało się nowe, a może i czasem stanie się zawiłe.

Jak dobrać odpowiednią paszę dopasowaną do potrzeb starszego konia? Zobacz, jakie mamy dla Ciebie wskazówki!

biznes
Autor: Michael Pollak
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwie dobrana pasza dla konia właściwie w każdym wieku z pewnością jest ogromnie istotna - szczególnie jest tak w przypadku koni starszych.

Hodujesz gołębie? Zobacz, jak możesz sprawić, że będzie im się żyło lepiej!

czas
Autor: Beachy
W dzisiejszych czasach właściwie każdy człowiek ma swoje hobby. Okazuje się, że coraz bardziej popularne staje się hodowanie wszelkiego rodzaju zwierząt, na przykład gołębi. Jeśli już masz swoje ptaki, wówczas niewątpliwie wiesz na ich temat naprawdę wiele, jednak jeżeli dopiero rozpoczynasz przygodę z tymi niesamowitymi ptakami, wtedy nasz artykuł zdecydowanie powinien Cię zainteresować.


Odpowiednie odżywianie gołębi
Syndicate content