Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

pokarm

Jak należycie zatroszczyć się o naszego czworonożnego przyjaciela?

kot
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Tez, jakie dotyczą żywienia kotów jest najprawdopodobniej tak wiele, co właścicieli tychże zwierząt oraz weterynarzy, nawet eksperci nie do końca są zgodni, który sposób karmienia jest najlepszy. Zwierzęta, tak jak i ludzie różnią się od siebie, a mają różne możliwości pieniężne, zatem za każdym razem należy dobrać dietę, która będzie perfekcyjna dla naszego czworonożnego przyjaciela, a jednocześnie nas nie zrujnuje.

Karmy applaws i canagan zapewniają kompleksowe i pełne zalet odżywczych jedzenie dla twojego pupila.

Pies rasy mastif tybetański
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy właściciel psa lub kota pragnie dla swego podopiecznego tego co najlepsze. Zaczynając od ogromu miłości, aż po miskę z pożywieniem. Należy wiedzieć, że należycie nakarmiony pupil będzie zdrowy i śliczny, a przede wszystkim będzie obok nas każdorazowo trwał.

Dla każdego hodowcy gołębi znaczące jest stosowanie odpowiednich preparatów i witamin

Hodowla jakiegokolwiek typu zwierząt jest bardzo wymagająca i w zależności od skali postuluje różnego poświęcenia czasu lub kapitału. Hodowla gołębi jeszcze jest wyjątkowo powszechnym zajęciem i wielu ludzi rozpatruje ją jak swoją pasję. Mnóstwo przystępnych na rynku artykułów jest coraz lepszej jakości, za pomocą czego większość osób jest w stanie porządnie dbać o własne hodowle. Członkostwo w rozmaitego typu konkursach wymaga solidnego przygotowania, na jakie składa się w szczególności należyta dieta. Do tego stosuje się właściwe preparaty, które zakłócają powstawanie grzybów czy zarazków mających negatywny wpływ na zdrowie ptaków.

Kociaki - jedne z bardziej popularnych zwierząt domowych

niebo w górach
Autor: Arnaud Abadie
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze na pewno wiemy, że nic tak nie uczy dziecka bycia odpowiedzialnym, jak własne zwierzę. Jego pielęgnacja to nie jedynie sposób na uczenie troski o innych, ale również szansa na zawiązanie przyjaźni, jaka będzie trwała długie lata.


Na pewno mnóstwo osób doskonale pamięta swoje pierwsze zwierzę - to, jak ono wyglądało, jakie było jego imię, co lubiło jeść, jak wyglądały nasze zabawy i tym podobne.

O jakiego typu akcesoriach dla psa należy pamiętać na początek? Co będzie najistotniejsze?

szelki dla psa
Autor: Tomtom Suites
Źródło: http://www.flickr.com
Czworonóg w mieszkaniu to duża odpowiedzialność. Dla osoby, jaka do tej pory nie zajmowała się tego typu zwierzakiem, wszystko będzie wydawało się nowe, a może i czasem stanie się zawiłe.

Jak dobrać odpowiednią paszę dopasowaną do potrzeb starszego konia? Zobacz, jakie mamy dla Ciebie wskazówki!

biznes
Autor: Michael Pollak
Źródło: http://www.flickr.com
Właściwie dobrana pasza dla konia właściwie w każdym wieku z pewnością jest ogromnie istotna - szczególnie jest tak w przypadku koni starszych.

Hodujesz gołębie? Zobacz, jak możesz sprawić, że będzie im się żyło lepiej!

czas
Autor: Beachy
W dzisiejszych czasach praktycznie każdy z nas ma swoje hobby. Okazuje się, że coraz bardziej modne staje się hodowanie różnego rodzaju zwierząt, na przykład gołębi. Jeśli już masz swoje ptaki, wówczas z pewnością wiesz na ich temat naprawdę dużo, jednakże jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z tymi niesamowitymi ptakami, wówczas nasz artykuł niewątpliwie powinien Cię zainteresować.


Odpowiednie odżywianie gołębi
Syndicate content