Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

obroże

Pastuch elektryczny dla psa czyli w jaki sposób zagwarantować bezpieczeństwo niektórych miejsc w ogrodzie

pies
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Psy czasami potrafią ogromnie narozrabiać, doskonale zdaje sobie z tego sprawę wielu posiadaczy czworonożnych szaleńców, których ogródki po radosnych zabawach zmieniły się nie do poznania. Jeżeli takie sytuacje się powtarzają, to niezbędne jakimś sposobem zapanowanie nad tym, co się wydarza.

Niezbędne gadżety dla psa

Pieski
Autor: Mark Tegethoff
Źródło: http://www.flickr.com
Planując kupno pieska, każdy przyszły posiadacz powinien przygotować się na ewentualność zadbania o jego higienę, ciągłe wyprowadzanie, przyszykowanie mu odpowiedniego miejsca noclegowego, itd.. Z pewnością każdy hodowca psa zaświadczy, że psina to nie tylko zachcianka, ale również i zobowiązanie.

Jaką rolę pełni pies w naszym życiu, najważniejsze wyposażenie, jakie należy zakupić przy trzymaniu go w mieszkaniu.

smycz
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Od wielu lat znane jest powszechnie takie przysłowie, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Rzeczywiście jest w tym sporo racji, lecz jeśli już się będzie miało takiego zwierzaka, to trzeba pamiętać o tym, że jest to żywe stworzenie i potrzebuje sporo regularnej opieki.

Niewidoczne ogrodzenie to produkt dla twojego psa, szczególnie kiedy nie możesz zbudować płotu wokół domu

źródła
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Właściciele psów pragną zagwarantować im najlepsze oraz bezpieczne warunki życia. Chcą, aby ich czworonogi jednocześnie posiadały trochę swobody, chociażby podczas chodzenia wokół domu. Czasami właściciele nie chcą budować zagrody dla pupili, alternatywę w podobnych przypadkach stanowią elektroniczne pastuchy.
Syndicate content