Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

obroże

Pastuch elektryczny dla psa czyli w jaki sposób zagwarantować bezpieczeństwo niektórych miejsc w ogrodzie

pies
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Psy czasami potrafią całkiem nieźle narozrabiać, bardzo dobrze wie o tym wielu posiadaczy czworonożnych zwierzaków, których ogródki po wesołych harcach zupełnie się zmieniły. Jeśli takie sytuacje się powtarzają, to konieczne jakimś sposobem zapanowanie nad tym, co się dzieje.

Niezbędne gadżety dla psa

Pieski
Autor: Mark Tegethoff
Źródło: http://www.flickr.com
Planując zakup pieska, każdy przyszły posiadacz powinien przygotować się na ewentualność dbania o jego czystość, ciągłe wyprowadzanie, stworzenie mu stosownego miejsca noclegowego, itd.. Z całą pewnością każdy hodowca psa zaświadczy, że psina to nie jedynie zachcianka, ale również i zobowiązanie.

Jaką rolę pełni pies w naszym życiu, najważniejsze wyposażenie, jakie należy zakupić przy trzymaniu go w mieszkaniu.

smycz
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Od wielu lat znane jest powszechnie takie przysłowie, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Rzeczywiście jest w tym sporo racji, lecz jeśli już się będzie miało takiego zwierzaka, to trzeba pamiętać o tym, że jest to żywe stworzenie i potrzebuje sporo regularnej opieki.

Niewidoczne ogrodzenie to produkt dla twojego psa, szczególnie kiedy nie możesz zbudować płotu wokół domu

źródła
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Właściciele psów pragną zagwarantować im najlepsze oraz bezpieczne warunki życia. Chcą, aby ich czworonogi jednocześnie posiadały trochę swobody, chociażby podczas chodzenia wokół domu. Czasami właściciele nie chcą budować zagrody dla pupili, alternatywę w podobnych przypadkach stanowią elektroniczne pastuchy.
Syndicate content