Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

języki obce

Specjalistyczne kursy językowe dla osób z zagranicy

szkola
Źródło: flickr.com
Kursy językowe dla obcokrajowców są niebywale modne. Już nie tylko Polacy uczą się języków przed wyprawą zagranicę. Teraz również obcokrajowcy będący w Polsce chcą porozumiewać się w naszym pięknym języku. Dlatego też z chęcią biorą lekcje w polish course Warsaw to urokliwe miasto, w którym obcokrajowców jest coraz więcej. Stąd też w Warszawie szkoły języka polskiego dla osób z zagranicy są obecnie ogromnym hitem.

Dlaczego proponuję bycie tłumaczem języka niemieckiego?

Słowniki języków obcych
Źródło: http://www.sxc.hu
Niemalże od dziecka chciałem być tłumaczem. Bardzo lubiłem języki obce, a więc nie mam dużego problemu z tym, aby poznawać kolejne słówka - niemieckie albo angielskie. Jednakowoż fakty są takie, że raczej nie wszyscy ludzie są odpowiednimi tłumaczami. Bardzo często nawet jeśli kompletnie nie mamy kłopotów z danym językiem obcym, to i tak nie nadajemy się do tłumaczeń. Ciężko w jakiś sposób polemizować z owym twierdzeniem - w końcu raczej nie odkryłem Ameryki. Dobrze, lecz w końcu chciałbym wymienić w owym artykule plusy zostania zawodowym tłumaczem.

Czemu warto uczyć się nowych umiejętności cały czas? Co w ten sposób zyskujemy? Na które zajęcia warto się zdecydować?

nauka
Autor: Shane Global
Źródło: http://www.flickr.com
Nigdy nie jest zbyt późno na naukę nowych umiejętności. Nawet gdy wydaje nam się, iż tego typu wiedza nie wniesie nic specjalnego w nasze życie oraz jest stratą czasu, to pomyślmy o tym, jako o doskonałym ćwiczeniu dla naszego mózgu. Pewnie nie każdy wie o tym, iż nasz mózg musi mieć intelektualny wysiłek, ponieważ to doskonale polepsza jego pracę. Z wiekiem mamy tendencję do zapominania, mylenia pojęć, czy też ciężej się nam liczy. Zapewnienie naszej głowie takiego intelektualnego wysiłku zapewni nam sprawniejszą jego pracę na dłuższy czas.
Syndicate content