Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

języki obce

Specjalistyczne kursy językowe dla osób z zagranicy

szkola
Źródło: flickr.com
Kursy językowe dla osób z zagranicy są niebywale trendy. Już nie tylko nasi krajanie uczą się języków przed podróżą zagranicę. Dzisiaj także obcokrajowcy będący w Polsce chcą komunikować się w naszym pięknym ojczystym języku. Stąd też chętnie biorą lekcje w polish course Warsaw to urokliwe miasto, w którym obcokrajowców jest coraz więcej. Stąd też w Warszawie szkoły języka polskiego dla obcokrajowców są dzisiaj w modzie.

Dlaczego proponuję bycie tłumaczem języka niemieckiego?

Słowniki języków obcych
Źródło: http://www.sxc.hu
Niemalże od dziecka chciałem być tłumaczem. Bardzo lubiłem języki obce, a więc nie mam dużego problemu z tym, aby poznawać kolejne słówka - niemieckie albo angielskie. Jednakowoż fakty są takie, że raczej nie wszyscy ludzie są odpowiednimi tłumaczami. Bardzo często nawet jeśli kompletnie nie mamy kłopotów z danym językiem obcym, to i tak nie nadajemy się do tłumaczeń. Ciężko w jakiś sposób polemizować z owym twierdzeniem - w końcu raczej nie odkryłem Ameryki. Dobrze, lecz w końcu chciałbym wymienić w owym artykule plusy zostania zawodowym tłumaczem.

Czemu warto uczyć się nowych umiejętności cały czas? Co w ten sposób zyskujemy? Na które zajęcia warto się zdecydować?

nauka
Autor: Shane Global
Źródło: http://www.flickr.com
Nigdy nie jest za późno na uczenie się nowych umiejętności. Nawet jeżeli zdaje nam się, że ta wiedza nie wniesie za dużo do naszego życia oraz jest stratą czasu, to pomyślmy o tym, jak o doskonałym ćwiczeniu dla naszego mózgu. Pewnie nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż nasz mózg powinien mieć intelektualny wysiłek, bo to doskonale usprawnia jego pracę. Gdy starzejemy się mamy tendencję do nie pamiętania, mylenia pojęć, czy też trudniej się nam liczy. Zapewnienie naszemu mózgowi takiej intelektualnej gimnastyki zapewni nam lepszą jego pracę na dłuższy czas.
Syndicate content