Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

monitoring

Czy są jakieś sposoby, by kontrolować pracowników?

Biznes
Autor: KamiPhuc
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy chcesz zmotywować swoich pracowników do wytężonej pracy, wtedy powinieneś pomyśleć nad tym, w jaki sposób nakłonić ich do poświęcania jeszcze większej ilości czasu na pracę. Kiedy zatrudniasz głównie pracowników biurowych, wówczas z pewnością powinieneś zdawać sobie sprawę z faktu, że wiele czasu w ciągu dnia przeznaczają oni nie na pracę, ale na odpoczynek.

Efektywna ocena pracobiorcy

ocenianie
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Każdy biznesmen co jakiś czas dokonuje oceny swoich ludzi. Informacje takie jak skuteczność czy umiejętność współpracy ze współpracownikami wpływają nie jedynie na podjęcie rozstrzygnięć co do losu indywidualnego pracobiorcy, lecz także przekładają się na przychód przedsiębiorstwa.

Czasem najlepszy pracownik także musi być sprawdzany. Taką politykę prowadzą niektóre firmy. Jest legalna, ale należy robić to jawnie

monitorowanie pracowników
Autor: Jim Larrison
Źródło: http://www.flickr.com
Nikt chyba nie lubi kiedy jest obserwowany. Sporo ludzi to najzwyczajniej w świecie krępuje. Na co dzień jednakże wciąż jesteśmy pod obserwacją i sami zresztą to czynimy. Wystarczy wyjść w miasto, ludzie na siebie patrzą, z zainteresowaniem lub nie, ale także definiujemy daną osobę po ubraniu czy zachowaniu. To zwyczajna sytuacja, więc nie ma co nadmiernie się tym przejmować. Problem się pojawia, kiedy monitoring znajduje się w miejscu pracy. Wiele osób głośno się przeciwko temu wypowiada, lecz pracodawca ma tego typu prawo, z tym że musi o tym fakcie powiadomić pracowników.
Syndicate content