Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

pupil

Jak należycie zatroszczyć się o naszego czworonożnego przyjaciela?

kot
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Tez, jakie dotyczą żywienia kotów jest najprawdopodobniej tak wiele, co właścicieli tychże zwierząt oraz weterynarzy, nawet eksperci nie do końca są zgodni, który sposób karmienia jest najlepszy. Zwierzęta, tak jak i ludzie różnią się od siebie, a mają różne możliwości pieniężne, zatem za każdym razem należy dobrać dietę, która będzie perfekcyjna dla naszego czworonożnego przyjaciela, a jednocześnie nas nie zrujnuje.

Jakich środków użyć by zadbać o nasze zwierzę domowe?

dog
Autor: Jonathan Jordan
Źródło: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć faktu, że zwierzęta to z pewnością bardzo ważni kompani naszego życia. W ciągu trudnych sytuacji, które niestety niejednokrotnie się nam przytrafią, to właśnie one w wielu przypadkach są naszym oparciem. Można nawet śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że posiadanie przez nas zwierząt stało się już poniekąd czymś naturalnym, wobec tego raz za razem ogromnie trudno jest znaleźć dom, których nie znajduje się żadne zwierzę.

Parę przydatnych informacji dla każdego, kto chce trzymać psa albo kota w bloku.

Obroża dla psa
Autor: lizasperling
Źródło: http://www.flickr.com
Od wieków ludzie często mają w swoich domach jakieś zwierzęta. Przed laty pełniły one bardzo pożyteczną rolę, psy używano do polowań oraz pilnowania domów, a podstawową rolą kotów było łapanie myszy i innych gryzoni, które powodowały dużo zniszczeń w zbożu. Obecnie oba te zwierzaki nadal są obecne wokół nas, choć obecnie ich rola znacznie się zmienia - są po prostu kolejnymi domownikami, a są też nawet sytuacje, kiedy zwierzak zaczyna zastępować komuś dziecko.

Obroża dla psiaka oraz inne metody zapanowania nad czworonogiem

Śpiący pies
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Bezsprzecznie większość z nas kocha zwierzęta. Wśród zwierząt domowych najpopularniejsze są psy oraz koty. Każdy z powyższych zwierząt ma swoich pewniaków. Koty wydawałoby się są bardziej niezależne i łatwiejsze np. w transporcie. Jednak tymi pupilami, które w całości poświęcają się swoim właścicielom, są psy.

Zwierzęta domowe - najlepsi przyjaciele każdego z nas bez względu na wiek

owczarek niemiecki
Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Ludzie posiadają zwierzęta domowe od setek lat. Na początku głównie były nam one niezbędne w trakcie polować, zdobywania pożywienia, dopiero potem zaczęto je hodować w celach nieco bardziej towarzyskich.

Zabawki dla kotów będą właściwie szykowane

apartamentowiec
Autor: Belgravia Polska
Źródło: Belgravia Polska
Jeśli mamy w mieszkaniu jakiegoś czworonoga, to powinniśmy zadbać o jego dobry rozwój i o to, by się u nas nie znudziły. Przez to trzeba zobaczyć w jakie materiały musimy się zaopatrzyć, aby być pewnym, że własny zwierzak dostaje od nas wszystko co najlepsze.


Czy zaznaczymy, jakie zabawki dla kotów będą odpowiednie?


Powinno się powiedzieć, że do każdego czworonoga potrzebne są właściwe akcesoria.

Niewidoczne ogrodzenie to produkt dla twojego psa, szczególnie kiedy nie możesz zbudować płotu wokół domu

źródła
Autor: tomasz przechlewski
Źródło: http://www.flickr.com
Właściciele psów pragną zagwarantować im najlepsze oraz bezpieczne warunki życia. Chcą, aby ich czworonogi jednocześnie posiadały trochę swobody, chociażby podczas chodzenia wokół domu. Czasami właściciele nie chcą budować zagrody dla pupili, alternatywę w podobnych przypadkach stanowią elektroniczne pastuchy.

Jaki wybrać lokalizator dla naszego czworonoga? Jakie są typy? Jaki jest szczególnie polecany?

biegnący pies
Autor: JakeCop
Źródło: http://www.sxc.hu
W rzeczy samej najbardziej znacznym koszmarem właścicieli jest ucieczka, przypadkowe zgubienie lub nawet porwanie kochanego czworonoga. Z pomocą w tego typu sytuacjach nadchodzą najnowocześniejsze gadżety. Jeden z nich - lokalizator gps umożliwia bez trudu określić, w którym miejscu w określonej chwili przebywa nasz pies.

Obroża dla psa powinna być dobrze dobrana

buldog
Autor: Lorenzo Antares Tonacci
Źródło: http://www.flickr.com
Obroża dla psa okazuje się być potrzebna do doczepienia smyczy. Kiedy posiadamy psa, musimy zatroszczyć się o to, by okazał się on w dobry sposób wyprowadzany na spacer, tak by nie zagrażał odmiennym ludziom.
Syndicate content