Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

kwalifikacje

Poszukiwanie pracy w warunkach poważnego bezrobocia – o czym koniecznie trzeba współcześnie pamiętać?

pracownik
Autor: NCDOTcommunications
Źródło: http://www.flickr.com
Bezrobocie w Polsce w dalszym ciągu jest bardzo duże. Sporo osób bezskutecznie szuka satysfakcjonującej pracy, która umożliwiłaby zaspokojenie najistotniejszych potrzeb. Niestety, problemy z otrzymaniem posady mają głównie ludzie w młodym wieku, którzy nie posiadają doświadczenia zawodowego oraz osoby starsze, które ze względu na wiek są często zwalniani z dotychczasowych stanowisk.

Kształcenie przeznaczona dla pełnoletnich

Przyjaciele
Autor: Maryland GovPics
Źródło: http://www.flickr.com
Szkoła ucząca osoby pełnoletnie, to świetne rozstrzygnięcie dla wielu ludzi którzy, pragną podwyższyć swoje umiejętności. Zapotrzebowanie, jakie pojawiło się na szkoły dla dorosłych Wrocław spowodowało, że coraz więcej placówek proponuje ludziom dorosłym ewentualność dokształcenia się i otrzymania dyplomu.

Które kroki włącza kształcenie BHP dla przyszłych pracowników w firmie?

bezpieczeństwo w pracy
Autor: Ed Uthman
Źródło: http://www.flickr.com
Warsztaty z obszaru bezpieczeństwa i higieny pracy to obligatoryjny fragment szkoleniowy w każdej firmie. Do takiego nauczania powinni przystąpić, przed zezwoleniem do wykonywania pracy, świeżo zatrudnieni pracownicy, żacy odbywający praktykę żakowską w danej jednostce, uczniowie szkół zawodowych odbywający wprawę profesjonalną, a też stażyści i postaci w podobnej pozycji.

Obowiązki pracodawcy wobec pracobiorcy

długi
Autor: Bryant Surety Bonds
Źródło: http://www.flickr.com
Zobowiązania chlebodawcy w stosunku do zatrudnionego możemy w zasadzie podzielić na szczegółowe i ogólne. Wszelkie wynikają z przepisów prawa pracy kodeksu pracy bądź przepisów szczegółowych.
Syndicate content