Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

kwalifikacje

Poszukiwanie pracy w warunkach poważnego bezrobocia – o czym koniecznie trzeba współcześnie pamiętać?

pracownik
Autor: NCDOTcommunications
Źródło: http://www.flickr.com
Bezrobocie w Polsce cały czas jest bardzo duże. Sporo osób bezowocnie szuka odpowiedniej pracy, która ułatwiłaby zaspokojenie podstawowych potrzeb. Niestety, kłopoty z otrzymaniem posady mają najczęściej ludzie w młodym wieku, którzy nie posiadają doświadczenia zawodowego oraz osoby starsze, które przez wzgląd na wiek są niekiedy zwalniani z zajmowanych stanowisk.

Kształcenie przeznaczona dla pełnoletnich

Przyjaciele
Autor: Maryland GovPics
Źródło: http://www.flickr.com
Szkoła edukująca osoby pełnoletnie, to wspaniałe rozwiązanie dla wielu ludzi którzy, potrzebują powiększyć własne umiejętności. Zapotrzebowanie, jakie pojawiło się na szkoły dla dorosłych Wrocław zdziałało, że coraz więcej placówek proponuje ludziom dojrzałym możliwość dokształcenia się i otrzymania dyplomu.

Które kroki włącza kształcenie BHP dla przyszłych pracowników w firmie?

bezpieczeństwo w pracy
Autor: Ed Uthman
Źródło: http://www.flickr.com
Warsztaty z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy to obligatoryjny element szkoleniowy w każdej jednostce. Do takiego nauczania powinni dołączyć, przed przyjęciem do realizowania pracy, świeżo zaangażowani pracownicy, studenci odbywający wprawę studencką w danej firmie, uczniowie szkół profesjonalnych odbywający praktykę zawodową, a także stażyści i osoby w pokrewnej sytuacji.

Obowiązki pracodawcy wobec pracobiorcy

długi
Autor: Bryant Surety Bonds
Źródło: http://www.flickr.com
Obowiązki pracodawcy względem pracobiorcy można w zasadzie podzielić na szczegółowe a także ogólne. Wszystkie wynikają z regulacji prawa pracy kodeksu pracy czy też przepisów szczegółowych.
Syndicate content