Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

klienta

Musimy się wybrać na szkolenia dla audytorów

Szkolenie
Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Firma powinna odpowiednio funkcjonować
Kiedy pragniemy, by nasza firma odnotowywała ogromne sukcesy oraz nie posiadała trudów w konkurowaniu z konkurencją o uwagę kontrahenta, to powinniśmy zadbać o to, aby na każdym etapie usług przedstawiała odpowiednią jakość. Przez to właśnie staramy się o różnorakie certyfikaty, które będą potwierdzeniem naszej solidności i które upewniają kontrahenta, że u nas zawsze zainkasuje to co najwspanialsze.

Jaki kolor wizytówki wybrać?

wizytówka kwiaciarnia
Autor: Dave Crosby
Źródło: http://www.flickr.com
Projektowanie wizytówek to ciężka praca. Przy tworzeniu dobrej wizytówki warto nie tylko kierować uwagę na wielkość wizytówki, rozmieszczenie graficznych elementów czy wybór rodzaju czcionki, ważnym elementem przy projektowaniu wizytówki jest także kolor.


Niektóre źródła mówią, że wskazane jest, by wykorzystywać nie więcej niż trzy kolory, lecz myślę, że możesz stworzyć kilka kolorowych wizytówek, jakie będą bardzo słodkie.

Organizacja akcji promocyjnych - nie znasz się na tym? Poproś o pomoc fachowca!

kantor
Autor: nathanmac87
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy spośród nas lubi akcje promocyjne, ponieważ oznaczają obniżki cen - a przynajmniej bywa to nasze pierwsze skojarzenie usłyszawszy słowo "Promocja". Tymczasem określenie "akcje promocyjne" to nie tylko kwestia związana ze zniżeniem cen w konkretnym sklepie, lecz cała otoczka mająca na celu zachęcić nas oraz skusić do kupowania lub nawet do odwiedzenia sklepu, który to dopiero powstał.

ABC faktoringu

usługi finansowe-kredyty
Autor: Devendra Makkar
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu dostarczycieli towarów bądź usług nie otrzymuje terminowo należności od własnych odbiorców.


Ze względu na dobre kontakty z odbiorcami sami udzielają im kredytu kupieckiego czy też też odbiorcy bezumownie nie płacą należności w terminie.

Wiele przedsiębiorstw w dzisiejszych czasach zatrudnia młode i uśmiechnięte osoby na ważne stanowiska - na przykład na recepcji

kurs walutowy
Autor: Jon Åslund
Źródło: http://www.flickr.com
Ze względu na to, że w Polsce znajdują się siedziby wielu międzynarodowych spółek, gdzie dyrektorzy zazwyczaj bywają obcokrajowcami, to nazwy stanowisk również w sporej mierze zmieniły się na angielskie.
Syndicate content