Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

ubezpieczenia

Czy należy kupić polisę turystyczną

ubzpieczenie
Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Co roku setki tysięcy rodaków wyrusza za granicę naszego kraju, czy to na krótki weekend, czy może na długie, kilkunastodniowe wczasy. Wyjazdy zagraniczne są coraz popularniejsze, szczególnie że ceny wycieczki w Turcji czy Grecji niejednokrotnie będą znacznie mniejsze niż na naszym wybrzeżu, a jednak ciepłe morze i słońce nad Adriatykiem czy nad Morzem Czerwonym są znacznie pewniejsze. Pakując się na tego typu wyjazd koniecznie trzeba pamiętać o kąpielówkach, ręczniku i olejku do opalania, lecz poza tym także trzeba szczegółowo sprawdzić regulamin wycieczki i zorientować się, czy w zakupionym pakiecie znajduje się ubezpieczenie turystyczne.

Ubezpieczenie na życie to zagwarantowanie bezpieczeństwa i spokojnego snu dla Ciebie i Twoich najbliższych

podpisywanieubezpieczenia
Źródło: ab-ubezpieczenia.pl
Lubimy jeździć dobrej klasy autem, chcemy mieszkać w dużym domu z ogródkiem, poza tym w domach składamy bardzo dużo drogich a nierzadko także niepotrzebnych akcesoriów pozornie upraszczających nam życie. Ale nasz majątek i zgromadzone kosztowności to nie tylko te przedmioty.

PZU Wrocław to gwarant kompletnej ochrony ubezpieczeniowej

ubezpieczenia
Źródło: ab-ubezpieczenia.pl
Grupa PZU jest jedną z największych instytucji finansowych w Kraju i należy do zespołu niezwykle prężnie rozwijających się wspólnot kapitałowych. PZU Wrocław gwarantuje kompleksową ochronę ubezpieczeniową we wszelkich najważniejszych obszarach życia osobistego, publicznego i gospodarczego. Oprócz działalności ubezpieczeniowej PZU prowadzi też aktywność w zakresie administrowania otwartym funduszem emerytalnym, funduszami inwestycyjnymi i programami oszczędnościowymi.

Warto mieć ubezpieczenie, aniżeli wystawiać się na niebezpieczeństwo

kalkulator, papiery, ubezpieczenia
Źródło: pixabay
Ubezpieczenia to produkty proponowane przez wiele rozmaitych firm i mają one za zadanie zabezpieczyć nas na nagłe wypadki.

Plusy Call Center, czyli centrów telefoniczno-usługowych!

call center
Źródło: pixabay.com
Call Center to centrale telefoniczno-usługowe (aktualnie nazywane standardowo centralami telefonicznym), jakie zajmują się odbieraniem poczty elektronicznej oraz faksów. Jeśli dodatkowo centra te posiadają możność prowadzenia rozmów za pośrednictwem Netu, wtedy tytułowane są centrami kontaktowymi. Centra kontaktowe dodatkowo scalają się z bazami marketingowymi, co wpływa na wydajne i skuteczne zarządzanie relacjami.

Gdzie zatrudnić się w IT?

choroba
Autor: Daniel Oines
Źródło: http://www.flickr.com
Świat najnowszych elektronicznych gadżetów otacza nas dzisiaj zewsząd. Szybkie procesory, ogólnodostępny Internet czy też smartfony, to te elementy, bez jakich codzienne funkcjonowanie milionów ludzi jest niemalże niemożliwe.

Ubezpieczenia na przestrzeni wieków

Podpisywanie ubezpieczenia
Źródło: ab-ubezpieczenia.pl
Koncepcja ubezpieczenia na życie i dóbr funkcjonuje od tysiącleci. Handlarze w antyku ustalali między sobą, że będą symetrycznie dzielić się łataniem strat, które mogły dotknąć ich ładunki na wielomiesięcznych i pełnych niebezpieczeństw drogach.
Syndicate content