Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

dłużnik

Etapy odzyskiwania należności od dłużnika wymierza metoda pozasądowa albo sądowa.

komornik
Autor: National Assembly for Wales
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy opóźnia się kontrahent z należnością za usługę, którą dla niego przeprowadziliśmy, wówczas możemy rozpocząć procedurę odzyskiwania roszczenia. Cały proces to kilka cykli. Pierwszy krok to pozasądowe wezwanie dłużnika do zapłaty, a drugi etap to poprzez sąd.

Windykacja - a więc, najbardziej skuteczne sposoby odzyskiwania długów

wyceny firm polskich
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Czym dokładnie jest windykacja? Jakie istnieją metody jej egzekwowania? Jak dużo może ona kosztować oraz kto powinien za nią zapłacić - osoba która ubiega się o zwrot kosztów, czy może dłużnik? Co w ramach zapłaty za windykację, jest zawarte wewnątrz umowie wraz z przedsiębiorstwem windykacyjną lub kancelarią prawną? To wszystko i jeszcze więcej nie posiadając najbardziej małego problemiku odnajdziesz w środku naszego nowiutkiego - świeżuteńkiego - felietoniku!

Jak można odzyskać pieniądze od dłużnika?

umowa z dłużnikiem
Autor: Sean MacEntee
Źródło: http://www.flickr.com
Odzyskanie pieniędzy od dłużnika nie zawsze jest banalne. Jeśli zastanawiasz się nad tym jak odzyskać pieniądze od dłużnika to wskazane jest zapoznać się z kilkoma różnorodnymi sposobami na odzyskiwanie pieniędzy od dłużnika. Jednym z nich jest chociażby windykacja. Windykację stosuje się w takim przypadku, podczas gdy mamy problem z pojednawczym odebraniem pieniędzy. Dziś usługi windykacyjne są oferowane przez różne firmy, które mają sprawne metody na odzyskiwanie długów, często zapewniają one faktycznie dobre efekty. Sprawę można również skierować do sądu, niemniej jednak jest to rozwiązanie, jakie stosuje się w przypadku, gdy żadne inne sposoby nie przynoszą rezultatów.

Jak odzyskać własne środki

windykacja
Autor: Håkan Dahlström
Źródło: http://www.flickr.com
Sporemu gronu osób zdaje się, że niestety będąc tu w Polsce, nie damy rady odzyskać pieniędzy spoza granic Polski. Jest to błędne rozumowanie. Pieniądze możemy ściągnąć z każdego kraju, bez względu na to gdzie jesteśmy. Jedyne, co czasem przeraża to sporo formalności. Jednak wystarczy odszukać firmę zajmującą się windykacją. Jeżeli chodzi o sprawy związane z odzyskiwaniem środków z Niemiec, to jest w Polsce sporo firm, które są w stanie się tym zająć - windykacja Niemcy, to standardowy rodzaj działania, jaki jest podejmowany przez tego rodzaju firmy.
Syndicate content