Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

dzieci

Siatki urozmaicające place gier dla dzieci

plac zabaw
Autor: Thi-Thanh-Tâm Nguyen
Źródło: http://www.flickr.com
Ci, co nie chcą widzieć przemian nigdy ich nie będą widzieć, nie będą ich chcieli zobaczyć nawet, gdy pokaże się im je w powiększeniu. Kto nie chce zobaczyć, że coś się zmienia zawsze będzie mówił: „że jest takie same dziadostwo”. Niestety, taka jest natura ludzka, nie da się jej zmienić. Na szczęście większość z nas dostrzega nawet najbardziej drobne zmiany w publicznej przestrzeni, a takowe nastąpiły w naszym kraju przez ostatnie kilkanaście lat.

Mata grzewcza - bez niej trudno sobie wyobrazić dobrze wyposażone terrarium.

mata grzewcza terrarium
Opieka na zwierzęciem to dla wielu osób największa przygoda. Zwierzę uczy dzieci odpowiedzialności i poszanowania dla słabszych, poprawia nastrój i wyzwala w nas pozytywne emocje.

Wyprodukowanie dobrej gry video to skomplikowana sprawa. Potwierdzają to komputerowe odsłony legendarnych Gwiezdnych Wojen.

Farba Natura™ 512 marki Benjamin Moore
Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: B.M. Polska Sp. z o.o.
Grono miłośników Gwiezdnych Wojen liczy sobie miliony ludzi z całego świata. Historia cyklu rozpoczęła się prawie czterdzieści lat temu wraz z premierą filmu „Gwiezdne wojny”, który kilka lat później otrzymał podtytuł „Nowa nadzieja”.

Nudzi mi się, czyli jak odnaleźć niezawodny środek na zabicie znudzenia

rozmowy z katem
Autor: liketearsintherain's buddy icon
Źródło: www.flickr.com
W dzisiejszych czasach każdy człowiek obcuje z wieloma bodźcami stymulującymi zmysły. Radio, telewizja, Internet, prasa i rzecz jasna książki to źródła, które dostarczają nie tylko istotnych wiadomości, ale również oddziałują na sferę uczuć i emocji.

Planszówki przeżywają swoje drugie życie - powrót do atrakcyjnego spędzania czasu z rodziną

gra planszowa na impreze
Autor: VasenkaPhotography
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie większość ludzi żyje w sporym natłoku zadań i dużym stresie spowodowanym pracą. Z tego też względu coraz bardziej doceniamy wolny czas, jaki możemy poświęcić rodzinie i najbliższym. Warto pamiętać, że jest to niezwykle istotne i powinno się używać z tego przy wszelkiej nadarzającej się okazji.

Jak rodzice dzieci chorych starają się o to, żeby ich pociechy były w stanie w miarę normalnie żyć

Konie
Autor: ime
Źródło: http://www.sxc.hu
Posiadanie dziecka bywa pragnieniem wielu partnerów, a gdy wreszcie to pragnienie się spełni, to niekiedy radość bywa przyćmiona przez chorobę córeczki. Na szczęście nowoczesna medycyna daje niektórym małoletnim pacjentom szanse na całkowite wyzdrowienie, a jeżeli tak sformułowany cel jest zadaniem niemożliwym do zrealizowania, to dziecko można poddać rehabilitacji, żeby mogło w dorosłym życiu w miarę normalnie funkcjonować. A powszednie ćwiczenia wcale nie muszą być monotonne, ponieważ mogą odbywać się także na wolnym powietrzu.

Gry planszowe – świetny przepis na rozrywkowy wieczór dla dzieci i dorosłych

strategiczna gra planszowa
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy na nowo pokochali planszówki, a na rynku nieustannie pojawiają się nowe tytuły. Dlaczego warto je kupić i jak szukać najlepszych nowinek? Planszówki to świetna forma rozrywki nie tylko dla maluchów. Z szerokiej oferty sklepów również ich rodzice znajdą propozycje idealne dla siebie. Pochmurne, długie wieczory szczególnie zachęcają do niewychodzenia z mieszkania i pogrania ze znajomymi.

Na jakie sprawy zwracać uwagę kupując zabawki dla najmłodszych?

lego
Autor: Aberdeen Proving Ground
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawa wypełnia znaczną część życia malucha, zwłaszcza w początkowym etapie jego rozwoju. To źródło wielkiej radości, ale przede wszystkim idealna okazja do nauki oraz nabycia nowych umiejętności, koniecznych w dalszym życiu. Wyjątkowo pomoce w owym przedsięwzięciu okazują się być zabawki edukacyjne. Na pierwszą zabawkę edukacyjną, nierzadko barwną, interaktywną matę możemy się zdecydować już w pierwszym roku życia bobasa.

Kupujemy psa. Na jakie rzeczy powinniśmy zwrócić uwagę?

Pies rasy mastif tybetański
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś wreszcie przychodzi ten dzień, gdy nasze dziecko ogłasza nam, iż pragnie mieć w domu zwierzątko. To dość poważna kwestia i trzeba się nad tym odpowiednio zastanowić. Z pewnością nie powinniśmy zbyt prędko się zgadzać. Nie oznajmiajmy naszemu szkrabowi, że pozwalamy na to, tylko po to, aby przestało nas tą sprawą męczyć. Okłamywanie malca przyniesie jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednak zniszczymy pragnienia dziecka o zwierzątku, przemyślmy wszystko na chłodno.
Syndicate content