Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

dzieci

Siatki urozmaicające place gier dla dzieci

plac zabaw
Autor: Thi-Thanh-Tâm Nguyen
Źródło: http://www.flickr.com
Ci, co nie chcą zauważać zmian nigdy ich nie dostrzegą, nie będą ich chcieli zobaczyć nawet, gdy pokaże się im je w powiększeniu. Kto nie chce zobaczyć, iż coś się zmienia zawsze będzie mówił: „że jest takie same dziadostwo”. Niestety, taka jest ludzka natura, nie da się jej zmienić. Na szczęście większość z nas zauważa nawet najmniejsze zmiany w przestrzeni publicznej, a takie nastąpiły w Polsce przez ostatnie kilkanaście lat.

Mata grzewcza - bez niej trudno sobie wyobrazić dobrze wyposażone terrarium.

mata grzewcza terrarium
Opieka na zwierzęciem to dla wielu osób największa przygoda. Zwierzę uczy dzieci odpowiedzialności i poszanowania dla słabszych, poprawia nastrój i wyzwala w nas pozytywne emocje.

Wyprodukowanie dobrej gry video to skomplikowana sprawa. Potwierdzają to komputerowe odsłony legendarnych Gwiezdnych Wojen.

Farba Natura™ 512 marki Benjamin Moore
Autor: B.M. Polska Sp. z o.o.
Źródło: B.M. Polska Sp. z o.o.
Grono miłośników Gwiezdnych Wojen liczy sobie miliony ludzi z całego świata. Historia cyklu rozpoczęła się prawie czterdzieści lat temu wraz z premierą filmu „Gwiezdne wojny”, który kilka lat później otrzymał podtytuł „Nowa nadzieja”.

Nudzi mi się, czyli jak odnaleźć niezawodny środek na zabicie znudzenia

rozmowy z katem
Autor: liketearsintherain's buddy icon
Źródło: www.flickr.com
W aktualnych czasach każdy człowiek obcuje z wieloma sygnałami stymulującymi zmysły. Radio, telewizja, Internet, prasa i naturalnie książki to czynniki, które dostarczają nie tylko ważnych informacji, ale również oddziałują na strefę doznań i emocji.

Planszówki przeżywają swoje drugie życie - powrót do atrakcyjnego spędzania czasu z rodziną

gra planszowa na impreze
Autor: VasenkaPhotography
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie większą część ludzi funkcjonuje w pokaźnym natłoku obowiązków i sporym stresie spowodowanym pracą. Z tego też powodu coraz wyraźniej cenimy wolny czas, który możemy przeznaczyć rodzinie i bliskim. Dobrze jest pamiętać, że jest to nadzwyczaj ważne i powinno się korzystać z tego przy wszystkiej nadarzającej się okazji.

Jak rodzice dzieci chorych starają się o to, żeby ich pociechy były w stanie w miarę normalnie żyć

Konie
Autor: ime
Źródło: http://www.sxc.hu
Posiadanie dziecka staje się pragnieniem wielu małżonków, a kiedy nareszcie to marzenie się zrealizuje, to niekiedy radość jest przyćmiona przez chorobę syna. Na szczęście współczesna medycyna daje niektórym małoletnim pacjentom szanse na całkowite wyzdrowienie, a jeśli tak wyznaczony cel jest zadaniem niemożliwym do wykonania, to dziecko można poddać rehabilitacji, żeby mogło za kilka lat w miarę normalnie egzystować. A codzienne ćwiczenia w żadnym wypadku nie muszą być monotonne, bo mogą odbywać się również na wolnym powietrzu.

Gry planszowe – świetny przepis na rozrywkowy wieczór dla dzieci i dorosłych

strategiczna gra planszowa
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy na nowo pokochali planszówki, a na rynku nieustannie pojawiają się nowe tytuły. Dlaczego warto je kupić i jak szukać najlepszych nowinek? Planszówki to świetna forma rozrywki nie tylko dla maluchów. Z szerokiej oferty sklepów również ich rodzice znajdą propozycje idealne dla siebie. Pochmurne, długie wieczory szczególnie zachęcają do niewychodzenia z mieszkania i pogrania ze znajomymi.

Na jakie sprawy zwracać uwagę kupując zabawki dla najmłodszych?

lego
Autor: Aberdeen Proving Ground
Źródło: http://www.flickr.com
Zabawa wypełnia znaczną część życia malucha, zwłaszcza w początkowym etapie jego rozwoju. To źródło wielkiej radości, ale przede wszystkim idealna okazja do nauki oraz nabycia nowych umiejętności, koniecznych w dalszym życiu. Wyjątkowo pomoce w owym przedsięwzięciu okazują się być zabawki edukacyjne. Na pierwszą zabawkę edukacyjną, nierzadko barwną, interaktywną matę możemy się zdecydować już w pierwszym roku życia bobasa.

Kupujemy psa. Na jakie rzeczy powinniśmy zwrócić uwagę?

Pies rasy mastif tybetański
Autor: lgrvv
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedyś wreszcie przychodzi ten dzień, gdy nasze dziecko ogłasza nam, iż pragnie mieć w domu zwierzątko. To dość poważna kwestia i trzeba się nad tym odpowiednio zastanowić. Z pewnością nie powinniśmy zbyt prędko się zgadzać. Nie oznajmiajmy naszemu szkrabowi, że pozwalamy na to, tylko po to, aby przestało nas tą sprawą męczyć. Okłamywanie malca przyniesie jeszcze gorsze skutki niż brak zgody. Zanim jednak zniszczymy pragnienia dziecka o zwierzątku, przemyślmy wszystko na chłodno.
Syndicate content