Skip navigation.
Home
pielęgnacja zwierząt i zabawa dla całej rodziny

slider

wynagrodzenie

Leasing pracowników będzie obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem na pozyskiwanie taniej siły roboczej

problemy
Autor: InvestmentTotal.com
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli zamierzamy rozkręcić aktywność musimy wziąć pod lupę wiele spraw, w tym ile i jakie osoby potrzebujemy zatrudnić. Zazwyczaj bowiem prowadzenie firmy nie jest możliwe bez zaangażowania w konkretne funkcjonowania pozostałych osób, które posiadają odpowiednią wiedzę i zdolności niezbędne do ich wykonywania.

Pracownicy tymczasowi poszukiwani są w szczególności w okresie letnim - agencje zatrudnienia Szczecin będą najlepszym wyborem

zbliżenie - firma
Autor: HazteOir.org
Źródło: http://www.flickr.com
Sporo ludzi przekonało się o tym, że pracę w naszym kraju nie tak bezproblemowo jest znaleźć. Prawdą jest, że każdego roku przybywa zagranicznych inwestorów, tymczasem gro państwowych przedsiębiorstw jest niewypłacalnych, przez co niezbędne jest ich zamknięcie.

Faktoring osiągalny także dla niewielkich firm

usługi faktoringowe
Autor: Alberto Cabello
Źródło: http://www.flickr.com
Faktoring może być niesłychanie doskonałym rozwiązaniem dla firm, jakie nie mogą czy nie chcą zaciągać zobowiązań na aktualne wydatki, a także dla tych, jakie obawiają się opóźnień w płatnościach ze strony partnerów.


Jak funkcjonuje faktoring dla małych firm, jak wiele kosztuje i czy warto z niego skorzystać? Należy pamiętać o tym, że faktoring bezspornie nie jest rozwiązaniem dla każdej firmy.

Jak rozliczać podatek, prędko i efektywnie?

rozliczanie podatków
Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Raz do roku, większość osób podejmujących pracę zawodową w Polsce, musi zadeklarować się z wynagrodzenia. Zazwyczaj nie jest to za bardzo trudne - przeważnie rozliczenie pit rozchodzi się o jeden dochód. Lecz niektórzy posiadają sporo źródeł zarobku, które powinni opodatkować, jest to działanie tak bardzo zaawansowane, że z pomocą może przybyć tylko księgowa lub portal podatkowy. Która z tych metod jest skuteczniejsza?
Syndicate content